ZTE MC888B 5G LTE router 19-es kategóriájú
Kód: KILZTER4G0075
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE MC888B 5G LTE router 19-es kategóriájú| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a/b/g/n szabványok |
| VLAN-támogatás | Nem |
| Belső memória | 1000 MB |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 182 mm |
| Mélység | 70 mm |
| Szélesség | 124 mm |
| URL-szűrés | Igen |
| MAC-cím szűrés | Igen |
| IP-cím szűrés | Igen |
| Titkosítás/Biztonság | WPA, WPA3-PSK, WPA2 |
| Hálózati címfordítás (NAT) | Igen |
| VPN-támogatás | PPTP/L2TP/IPSec |
| WAN/Ethernet LAN portok száma | 1 |
| WAN-portok száma | 1 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Gigabit Ethernet portok száma | 2 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 55°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Univerzális Plug and Play (UPnP) | Nem |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel | Nem |
| DSL WAN | Igen |
| SFP WAN | Nem |
| Ethernet WAN | Igen |
| demilitarizált zónák támogatása | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| DHCP kliens | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.95 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176118500 |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a/b/g/n |
| VLAN-támogatás: | Nem |
| Belső memória: | 1000 MB |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 182 mm |
| Mélység: | 70 mm |
| Szélesség: | 124 mm |
| URL-szűrés: | Igen |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| IP-cím szűrés: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA, WPA3-PSK, WPA2 |
| Hálózati címfordítás (NAT): | Igen |
| VPN-támogatás: | PPTP/L2TP/IPSec |
| WAN/Ethernet LAN portok száma: | 1 |
| WAN-portok száma: | 1 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 2 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 55°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Nem |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel: | Nem |
| DSL WAN: | Igen |
| SFP WAN: | Nem |
| Ethernet WAN: | Igen |
| demilitarizált zónák támogatása: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| DHCP kliens: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

