ZTE MC888 Pro 5G router
Kód: KILZTER4G0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE MC888 Pro 5G router| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Szín | Fehér |
| Beltéri használatra alkalmas | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Eszköztípus | Router |
| Szélesség | 124 mm |
| Magasság | 182 mm |
| Mélység | 70 mm |
| KÍVÜL | Igen |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Nyereség | 10dB |
| Ethernet LAN/WAN portok száma | 1 |
| DC bemenetek száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Beépített processzor | Igen |
| NFC | Igen |
| Processzor modell | SDX62 + WCN6856 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 55°C |
| Hálózati adapter mellékelve | Igen |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek., Ne szerelje szét a készüléket, áramütés veszélye áll fenn. |
| Wi-Fi-felhasználók maximális száma | 128 |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi frekvencia | 2,4 GHz / 5 GHz |
| MU-MIMO technológia | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 5400 Mbps |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (letöltés) | 1600 Mbps |
| Adathálózat | LTE, 5G |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (feltöltés) | 200 Mbps |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 4G sávok | b1/3/7/8/20/28/32/38/40/42/43 |
| 5G sávok | 1./3./7./8./20./28./38./40./75./77./78. számú |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 1.237 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176078347 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Szín: | Fehér |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Eszköztípus: | Router |
| Szélesség: | 124 mm |
| Magasság: | 182 mm |
| Mélység: | 70 mm |
| KÍVÜL: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Nyereség: | 10dB |
| Ethernet LAN/WAN portok száma: | 1 |
| DC bemenetek száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Beépített processzor: | Igen |
| NFC: | Igen |
| Processzor modell: | SDX62 + WCN6856 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 55°C |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek., Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn. |
| Wi-Fi-felhasználók maximális száma: | 128 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi frekvencia: | 2,4 GHz / 5 GHz |
| MU-MIMO technológia: | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 5400 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (letöltés): | 1600 Mbps |
| Adathálózat: | LTE, 5G |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (feltöltés): | 200 Mbps |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 4G sávok: | b1/3/7/8/20/28/32/38/40/42/43 |
| 5G sávok: | 1./3./7./8./20./28./38./40./75./77./78. számú |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

