ZTE G5B2 router
Kód: KILZTER4G0097
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE G5B2 router| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| RJ-45 portok száma | 2 |
| RJ-11 portok száma | 1 |
| Tűzfal | Igen |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 187 mm |
| Szélesség | 135,2 mm |
| Mélység | 78,2 mm |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| WPS gomb | Igen |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Vezeték nélküli szabvány | a/b/g/n/ac/ax |
| MIMO típus | 2x2 |
| 5G | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.92 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176169519 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| RJ-45 portok száma: | 2 |
| RJ-11 portok száma: | 1 |
| Tűzfal: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Magasság: | 187 mm |
| Szélesség: | 135,2 mm |
| Mélység: | 78,2 mm |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| WPS gomb: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Vezeték nélküli szabvány: | a/b/g/n/ac/ax |
| MIMO típus: | 2x2 |
| 5G: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

