ZTE G5B - Kétsávos Gigabit Ethernet (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 vezeték nélküli router fehér színben
Kód: KILZTER4G0066
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE G5B - Kétsávos Gigabit Ethernet (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 vezeték nélküli router fehér színben| Processzor órajelsebessége | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Processzormagok száma | 3 |
| Belső memória | 512 MB |
| Szülői zár | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Beépített processzor | Igen |
| MU-MIMO technológia | Igen |
| Vezeték nélküli router sugárzása | Igen |
| Nyalábformálás | Igen |
| Adapter kimeneti áram | 2,37 A |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 110 - 240 V |
| Adapter kimeneti feszültsége | 19 V |
| Antennák száma | 12 |
| LED-jelzők | Teljesítmény |
| Szín | Fehér |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Antenna típusa | Belső |
| Terméktípus | Asztali router |
| Szélesség | 124 mm |
| Magasság | 182 mm |
| Súly | 976 g |
| Mélység | 70 mm |
| Ethernet WAN | Igen |
| Csatlakozó(k) | 1x RJ11, 2x RJ45 LAN |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Ethernet-kábel | Igen |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| A készlet tartalma | Gumi sapkák három méretben |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax szabványok |
| Titkosítás/Biztonság | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 3400 Mbps |
| IGMP-figyelés | Igen |
| Wi-Fi sáv | Háromsávos (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) szabványok |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Pont-pont protokoll Etherneten keresztül (PPPoE) | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.98 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176126628 |
| Processzor órajelsebessége: | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Processzormagok száma: | 3 |
| Belső memória: | 512 MB |
| Szülői zár: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Beépített processzor: | Igen |
| MU-MIMO technológia: | Igen |
| Vezeték nélküli router sugárzása: | Igen |
| Nyalábformálás: | Igen |
| Adapter kimeneti áram: | 2,37 A |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 110 - 240 V |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 19 V |
| Antennák száma: | 12 |
| LED-jelzők: | Teljesítmény |
| Szín: | Fehér |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Antenna típusa: | Belső |
| Terméktípus: | Asztali router |
| Szélesség: | 124 mm |
| Magasság: | 182 mm |
| Súly: | 976 g |
| Mélység: | 70 mm |
| Ethernet WAN: | Igen |
| Csatlakozó(k): | 1x RJ11, 2x RJ45 LAN |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Ethernet-kábel: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| A készlet tartalma: | Gumi sapkák három méretben |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 3400 Mbps |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Háromsávos (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Pont-pont protokoll Etherneten keresztül (PPPoE): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

