ZTE G5 Ultra GAMING (MC8512) Router Fekete
Kód: KILZTER4G0094
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE G5 Ultra GAMING (MC8512) Router Fekete| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet LAN interfész típusa | 2,5 gigabites Ethernet |
| Beépített processzor | Igen |
| Energiafogyasztás | 40 W |
| Forrás típusa | Hálózat |
| Magasság | 232,5 mm |
| Szélesség | 107 mm |
| Mélység | 107 mm |
| Antenna kialakítás | Belső |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| USB-port | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek. |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel | Nem |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 18671 Mbps |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 4G sávok támogatása | 1800, 1900, 3700 MHz, 2300, 850, 2500, 800, 1500, 3500, 2600 MHz, 900, 2100, 700 |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| 4G szabványok | LTE |
| 4G adatsebesség (max.) | 1600 Mbps |
| 5G szabvány | 5G Dél-Afrika, 5G NSA |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| 5G sáv támogatás | 2100, 2300, 900, 3600 MHz, 1800, 1900, 700, 2600, 2500, 800, 850 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 1.456 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176161339 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet LAN interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Beépített processzor: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 40 W |
| Forrás típusa: | Hálózat |
| Magasság: | 232,5 mm |
| Szélesség: | 107 mm |
| Mélység: | 107 mm |
| Antenna kialakítás: | Belső |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| USB-port: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek. |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel: | Nem |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 18671 Mbps |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| 4G sávok támogatása: | 1800, 1900, 3700 MHz, 2300, 850, 2500, 800, 1500, 3500, 2600 MHz, 900, 2100, 700 |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| 4G szabványok: | LTE |
| 4G adatsebesség (max.): | 1600 Mbps |
| 5G szabvány: | 5G Dél-Afrika, 5G NSA |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 5G sáv támogatás: | 2100, 2300, 900, 3600 MHz, 1800, 1900, 700, 2600, 2500, 800, 850 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

