Ubiquiti NanoSwitch Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE) támogatással, fehér
Kód: KILUBQSWI0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti NanoSwitch Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE) támogatással, fehér| 10G támogatás | Nem |
| Áramfogyasztás | 1,5 W |
| Tápegység mellékelve | Nem |
| DC bemeneti feszültség | 24 V |
| Szín | Fehér |
| Rack telepítés | Nem |
| Szélesség | 93,5 mm |
| Mélység | 196,4 mm |
| Magasság | 32,4 mm |
| Súly | 269 g |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 4 |
| Beépített processzor | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Kapcsolási kapacitás | 4 Gbps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Power over Ethernet (PoE) portok száma | 4 |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség | 36W |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén | 24W |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 0.44 kg |
| EAN vonalkód: | 817882021708 |
| 10G támogatás: | Nem |
| Áramfogyasztás: | 1,5 W |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
| DC bemeneti feszültség: | 24 V |
| Szín: | Fehér |
| Rack telepítés: | Nem |
| Szélesség: | 93,5 mm |
| Mélység: | 196,4 mm |
| Magasság: | 32,4 mm |
| Súly: | 269 g |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 4 |
| Beépített processzor: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Kapcsolási kapacitás: | 4 Gbps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Power over Ethernet (PoE) portok száma: | 4 |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség: | 36W |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén: | 24W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

