Ubiquiti LocoM5 hálózati híd 150 Mbit/s fehér
Kód: SIEUBQBAK0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti LocoM5 hálózati híd 150 Mbit/s fehér| Processzor modell | MIPS 74Kc |
| Processzor típusa | Atheros |
| Processzor órajelsebessége | 560 MHz |
| Kábelezési technológia | 10/100Base-T(X) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100 |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gyors Ethernet |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Rögzítési módszer | Rúd |
| Terméktípus | Hálózati híd |
| Belső memória | 64 MB |
| Anyag | Kabát |
| Szín | Fehér |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 5,5 W |
| Etherneten keresztüli tápellátás (PoE) | 24 V |
| Mélység | 31 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 161 mm |
| Súly | 180 g |
| Antenna kialakítás | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 13 dBi |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| RAM típus | DDR2 |
| Flash memória | 8 MB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 75 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Frekvenciasáv | 5,17 - 5,875 GHz |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi sáv | Egysávos (5 GHz) |
| Maximális átviteli sebesség | 150 Mbps |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AccesPoint |
|---|---|
| Súly: | 0.485 kg |
| EAN vonalkód: | 810354022340 |
| Processzor modell: | MIPS 74Kc |
| Processzor típusa: | Atheros |
| Processzor órajelsebessége: | 560 MHz |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100 |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gyors Ethernet |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Rögzítési módszer: | Rúd |
| Terméktípus: | Hálózati híd |
| Belső memória: | 64 MB |
| Anyag: | Kabát |
| Szín: | Fehér |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 5,5 W |
| Etherneten keresztüli tápellátás (PoE): | 24 V |
| Mélység: | 31 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Magasság: | 161 mm |
| Súly: | 180 g |
| Antenna kialakítás: | Belső |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 13 dBi |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| RAM típus: | DDR2 |
| Flash memória: | 8 MB |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 75 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Frekvenciasáv: | 5,17 - 5,875 GHz |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Egysávos (5 GHz) |
| Maximális átviteli sebesség: | 150 Mbps |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

