TP-LINK TL-WA860RE Hálózati jelerősítő 10 100 Mbit/s Fehér
Kód: SIETPLREP0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-LINK TL-WA860RE Hálózati jelerősítő 10 100 Mbit/s Fehér| Maximális WLAN átviteli sebesség | 300 Mbps |
| Wi-Fi | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Sávszélesség | 2,4 GHz |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kábelezési technológia | 10/100Base-T(X) |
| Titkosítás/biztonság | 64 bites WEP, 152 bites WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, 128 bites WEP |
| Áramfogyasztás | 3W |
| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| Szín | Fehér |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Magasság | 75,2 mm |
| Mélység | 65,8 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Átviteli teljesítménytartomány | 0–20 dBmW |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40°C, 32–104°F |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 2000 Professional, Windows XP Home x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 2000, Windows NT, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows Vista Enterprise, Windows 98 SE, Windows XP Professional x64 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Modell | Hálózati átjátszó |
| Adatátviteli sebesség | 300 Mbps |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Gyors útmutató | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Repeaters |
|---|---|
| Súly: | 0.245 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364071158 |
| Maximális WLAN átviteli sebesség: | 300 Mbps |
| Wi-Fi: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Sávszélesség: | 2,4 GHz |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| Titkosítás/Biztonság: | 64 bites WEP, 152 bites WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, 128 bites WEP |
| Áramfogyasztás: | 3W |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Magasság: | 75,2 mm |
| Mélység: | 65,8 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Átviteli teljesítménytartomány: | 0–20 dBmW |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–30 °C, 0–40 °C |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 2000 Professional, Windows XP Home x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 2000, Windows NT, Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows Vista Enterprise, Windows 98SE, Windows XP Professional x64 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Modell: | Hálózati átjátszó |
| Adatátviteli sebesség: | 300 Mbps |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Gyors útmutató: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

