TP-Link TL-WA855RE Hálózati jelerősítő, fehér, 10, 100 Mbit/s
Kód: KILTPLREP0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-WA855RE Hálózati jelerősítő, fehér, 10, 100 Mbit/s| Wi-Fi sáv | Egysávos (2,4 GHz) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Igen |
| Maximális WLAN átviteli sebesség | 300 Mbps |
| Kábelezési technológia | 10/100Base-T(X) |
| Titkosítás/Biztonság | 64 bites WEP, 128 bites WEP, 152 bites WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Áramfogyasztás | 3W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Szín | Fehér |
| Alapanyag | Kabát |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Tanúsítvány | CE, FCC |
| Magasság | 65 mm |
| Szélesség | 52 mm |
| Mélység | 34 mm |
| Csomag magassága | 89 mm |
| Súly csomagolással együtt | 200 g |
| Csomagolási mélység | 101,5 mm |
| Csomag szélessége | 156,5 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Antenna típusa | Külső |
| Antennák száma | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 2000, Windows NT, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise, Windows 98 SE, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows Windows 7 Home Basic x64, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 2000 Professional, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64 |
| Adatátviteli sebesség | 300 Mbps |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Kompatibilis a Mac OS rendszerrel | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Modell | Hálózati átjátszó |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Gyors útmutató | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Repeaters |
|---|---|
| Súly: | 0.216 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364099305 |
| Wi-Fi sáv: | Egysávos (2,4 GHz) |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Maximális WLAN átviteli sebesség: | 300 Mbps |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| Titkosítás/Biztonság: | 64 bites WEP, 128 bites WEP, 152 bites WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Áramfogyasztás: | 3W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Szín: | Fehér |
| Alapanyag: | Kabát |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE, FCC |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Mélység: | 34 mm |
| Csomag magassága: | 89 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 200 g |
| Csomagolási mélység: | 101,5 mm |
| Csomag szélessége: | 156,5 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Antenna típusa: | Külső |
| Antennák száma: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7 Starter, Windows XP Professional, Windows 8.1 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 2000, Windows NT, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows XP Professional x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows Vista Enterprise, Windows 98SE, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows XP Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 2000 Professional, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64 |
| Adatátviteli sebesség: | 300 Mbps |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Modell: | Hálózati átjátszó |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

