TP-Link TL-WA854RE hálózati jelerősítő Hálózati jelerősítő Fehér 10, 100 Mbit/s
Kód: SIETPLREP0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-WA854RE hálózati jelerősítő Hálózati jelerősítő Fehér 10, 100 Mbit/s| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Kábelezési technológia | 10/100Base-T(X) |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Wi-Fi sáv | Egysávos (2,4 GHz) |
| Wi-Fi | Igen |
| Titkosítás/biztonság | WPA2-PSK, 128 bites WEP, WPA-PSK, 64 bites WEP |
| Maximális WLAN átviteli sebesség | 300 Mbps |
| Áramfogyasztás | 3,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Szín | Fehér |
| LED-jelzők | Igen |
| Tanúsítvány | CE, RoHS |
| Mélység | 75,2 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Szélesség | 65,8 mm |
| Csomagolási mélység | 101,5 mm |
| Súly csomagolással együtt | 180 g |
| Csomag magassága | 89 mm |
| Csomag szélessége | 156,5 mm |
| Antennák száma | 2 |
| Adóteljesítmény (CE) | 15 dBm |
| Antenna típusa | Belső |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Adatátviteli sebesség | 300 Mbps |
| Modell | Hálózati átjátszó |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100 |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Repeaters |
|---|---|
| Súly: | 0.2 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364071325 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Wi-Fi sáv: | Egysávos (2,4 GHz) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, 128 bites WEP, WPA-PSK, 64 bites WEP |
| Maximális WLAN átviteli sebesség: | 300 Mbps |
| Áramfogyasztás: | 3,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szín: | Fehér |
| LED-jelzők: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE, RoHS |
| Mélység: | 75,2 mm |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 65,8 mm |
| Csomagolási mélység: | 101,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 180 g |
| Csomag magassága: | 89 mm |
| Csomag szélessége: | 156,5 mm |
| Antennák száma: | 2 |
| Adóteljesítmény (CE): | 15 dBm |
| Antenna típusa: | Belső |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Adatátviteli sebesség: | 300 Mbps |
| Modell: | Hálózati átjátszó |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100 |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

