TP-Link TL-WA801N Wi-Fi hozzáférési pont 300 Mbit/s Fehér Támogatja a Power over Ethernet-et (PoE)
Kód: KILTPLACC0053
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-WA801N Wi-Fi hozzáférési pont 300 Mbit/s Fehér Támogatja a Power over Ethernet-et (PoE)| Adóteljesítmény (FCC) | 20 dBm |
| 5 GHz | Nem |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10 |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz) | 300 Mbps |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | Igen |
| 2,4 GHz | Igen |
| Vezeték nélküli izoláció | Igen |
| Maximális átviteli sebesség | 300 Mbps |
| 6 GHz | Nem |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Kimeneti áram | 0,6 A |
| Kimeneti feszültség | 9V |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fehér |
| Elhelyezkedés | Padló, asztal |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Szélesség | 181,6 mm |
| Magasság | 36,2 mm |
| Mélység | 129,5 mm |
| Csomag magassága | 70 mm |
| Súly csomagolással együtt | 620 g |
| Csomag szélessége | 310 mm |
| Csomagolási mélység | 223 mm |
| Antennák száma | 2 |
| Antenna típusa | Külső |
| Antenna irány típusa | Mindenirányú |
| Maximális működési távolság | 30 méter |
| MAC-cím szűrés | Igen |
| Vezeték nélküli hálózati azonosító (SSID; Service Set Identifier) funkció | Több SSID |
| Automatikus vezeték nélküli elosztórendszer (WDS) | Igen |
| Titkosítás/biztonság | WPA2, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Gyors útmutató | Igen |
| PoE adapterrel (Power over Ethernet) | Igen |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Hálózati adapter | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki őket hosszan tartó nedvességnek., Az elektronikus termékeket speciális elektronikai hulladékgyűjtő helyeken kell újrahasznosítani., Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést. |
| Menedzsment protokollok | SNMP |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AccesPoint |
|---|---|
| Súly: | 0.581 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364052461 |
| Adóteljesítmény (FCC): | 20 dBm |
| 5 GHz: | Nem |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): | 300 Mbps |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME): | Igen |
| 2,4 GHz: | Igen |
| Vezeték nélküli izoláció: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 300 Mbps |
| 6 GHz: | Nem |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Kimeneti áram: | 0,6 A |
| Kimeneti feszültség: | 9V |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Elhelyezkedés: | Padló, asztal |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Szélesség: | 181,6 mm |
| Magasság: | 36,2 mm |
| Mélység: | 129,5 mm |
| Csomag magassága: | 70 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 620 g |
| Csomag szélessége: | 310 mm |
| Csomagolási mélység: | 223 mm |
| Antennák száma: | 2 |
| Antenna típusa: | Külső |
| Antenna irány típusa: | Mindenirányú |
| Maximális működési távolság: | 30 méter |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| Vezeték nélküli hálózati azonosító (SSID; Service Set Identifier) funkció: | Több SSID |
| Automatikus vezeték nélküli elosztórendszer (WDS): | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| PoE adapterrel (Power over Ethernet): | Igen |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki őket hosszan tartó nedvességnek., Az elektronikus termékeket erre a célra kijelölt elektronikai hulladékgyűjtő helyeken kell újrahasznosítani., Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést. |
| Menedzsment protokollok: | SNMP |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

