TP-LINK TL-WA1201 vezeték nélküli hozzáférési pont 867 Mbit/s PoE támogatással, Fehér
Kód: KILTPLACC0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-LINK TL-WA1201 vezeték nélküli hozzáférési pont 867 Mbit/s PoE támogatással, Fehér| 5 GHz | Igen |
| AP mód funkcióinak testreszabása | Vezeték nélküli elosztórendszer (WDS) |
| KÍVÜL | Igen |
| MIMO típus | Többfelhasználós MIMO |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz) | 867 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz) | 300 Mbps |
| 2,4 GHz | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n szabványok |
| Maximális átviteli sebesség | 867 Mbps |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps, 100, 10 |
| Frekvenciasáv | 2,4–5 GHz |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | Igen |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Bemeneti feszültség | 12 V |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fehér |
| Elhelyezkedés | Táblázat |
| WPS gomb | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Tanúsítvány | CE, FCC, RoHS |
| Szélesség | 400 mm |
| Magasság | 72 mm |
| Mélység | 255 mm |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Antennák száma | 4 |
| Antenna típusa | Külső |
| Titkosítás/biztonság | 64 bites WEP, WPA2-PSK, WPA, 128 bites WEP, WPA-PSK, WPA2 |
| Vezeték nélküli hálózati azonosító (SSID; Service Set Identifier) funkció | Több SSID |
| Eszköztípus-azonosítás | DHCP-változatok |
| WAN-port | Ethernet (RJ-45) |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 0 - 40% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–90 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Firmware frissítési lehetőség | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| DHCP kliens | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AccesPoint |
|---|---|
| Súly: | 0.898 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364084035 |
| 5 GHz: | Igen |
| AP mód funkcióinak testreszabása: | Vezeték nélküli elosztórendszer (WDS) |
| KÍVÜL: | Igen |
| MIMO típus: | Többfelhasználós MIMO |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz): | 867 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): | 300 Mbps |
| 2,4 GHz: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Maximális átviteli sebesség: | 867 Mbps |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 100, 10 |
| Frekvenciasáv: | 2,4–5 GHz |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME): | Igen |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bemeneti áram: | 1,5 A |
| Bemeneti feszültség: | 12 V |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Elhelyezkedés: | Táblázat |
| WPS gomb: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE, FCC, RoHS |
| Szélesség: | 400 mm |
| Magasság: | 72 mm |
| Mélység: | 255 mm |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Antennák száma: | 4 |
| Antenna típusa: | Külső |
| Titkosítás/Biztonság: | 64 bites WEP, WPA2-PSK, WPA, 128 bites WEP, WPA-PSK, WPA2 |
| Vezeték nélküli hálózati azonosító (SSID; Service Set Identifier) funkció: | Több SSID |
| Eszköztípus-azonosítás: | DHCP-változatok |
| WAN-port: | Ethernet (RJ-45) |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 40% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–90 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Firmware frissítési lehetőség: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| DHCP kliens: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

