TP-Link TL-SL1226P hálózati switch Nem menedzselt Gigabit Ethernet (10/100/1000) Támogatja a Power over Ethernet (PoE) kapcsolatot 1U Szürke
Kód: KILTPLSWI0076
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-SL1226P hálózati switch Nem menedzselt Gigabit Ethernet (10/100/1000) Támogatja a Power over Ethernet (PoE) kapcsolatot 1U Szürke| Hálózati szabványok | IEEE 802.3at, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x szabvány |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| Automatikus egyeztetés | Igen |
| 10G támogatás | Nem |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 281 Ny |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Formátum | 1U |
| Rack telepítés | Igen |
| Ventilátorok száma | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Szín | Szürke |
| LED-jelzők | Igen |
| Szélesség | 440 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Mélység | 180 mm |
| Csomag szélessége | 250 mm |
| Súly csomagolással együtt | 3,02 kg |
| Csomagolási mélység | 528 mm |
| Csomag magassága | 80 mm |
| Gyors Ethernet (réz) portok száma | 24 |
| SFP kombinált portok száma | 2 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet portok száma | 2 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 26 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–50 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Hősugárzás | 1002,54 BTU/óra |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Telepítőkészlet | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Forgalombesorolás | Igen |
| Kapcsoló típusa | Nem kezelt |
| Figyelmeztetés | Üzemeltetés közben ügyeljen a készülék megfelelő szellőzésére., Ne nyissa ki a burkolatot, és ne próbálja meg saját kezűleg megjavítani., A termék nem alkalmas a háztartási hulladékkal való ártalmatlanításra. Kérjük, a használt elektronikus berendezéseket a helyi előírásoknak megfelelően vigye el egy újrahasznosító központba. |
| Jumbo keretek | 10000 |
| Tárolás és továbbítás | Igen |
| Kapcsolási kapacitás | 8,8 Gbps |
| MAC-cím táblázat | 8000 db. |
| Csomagpuffer | 4,1 MB |
| Visszatekerési sebesség | 6,54 Mpps |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Power over Ethernet plus (PoE+) portok száma | 24 |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén | 30 W |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség | 250 W |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 3.44 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364089443 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3at, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz: | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| Automatikus egyeztetés: | Igen |
| 10G támogatás: | Nem |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 281 Ny |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Formátum: | 1U |
| Rack telepítés: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Szürke |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szélesség: | 440 mm |
| Magasság: | 44 mm |
| Mélység: | 180 mm |
| Csomag szélessége: | 250 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,02 kg |
| Csomagolási mélység: | 528 mm |
| Csomag magassága: | 80 mm |
| Gyors Ethernet (réz) portok száma: | 24 |
| SFP kombinált portok száma: | 2 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 2 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 26 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–50 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Hősugárzás: | 1002,54 BTU/óra |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Telepítőkészlet: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Forgalombesorolás: | Igen |
| Kapcsoló típusa: | Nem kezelt |
| Figyelmeztetés: | Üzemeltetés közben ügyeljen a készülék megfelelő szellőzésére., Ne nyissa ki a fedelet, és ne próbálja meg saját maga megjavítani., Ez a termék nem alkalmas a hagyományos hulladékgyűjtőbe dobásra. Kérjük, a használt elektronikus berendezéseit a helyi előírásoknak megfelelően vigye el egy újrahasznosító központba. |
| Jumbo keretek: | 10000 |
| Tárolás és továbbítás: | Igen |
| Kapcsolási kapacitás: | 8,8 Gbps |
| MAC-cím táblázat: | 8000 db. |
| Csomagpuffer: | 4,1 MB |
| Visszatekerési sebesség: | 6,54 Mpps |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Power over Ethernet plus (PoE+) portok száma: | 24 |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén: | 30 W |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség: | 250 W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

