TP-LINK TL-SG3210 menedzselt L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE) támogatással, fekete
Kód: KILTPLSWI0100
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-LINK TL-SG3210 menedzselt L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE) támogatással, fekete| Hálózati szabványok | IEEE 802.1w, IEEE 802.3u, IEEE 802.1x, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1v, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.3z, IEEE 802.3i |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| 10G támogatás | Nem |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás | 10,7 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Rack telepítés | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 44 mm |
| Szélesség | 294 mm |
| Mélység | 200 mm |
| SSH/SSL támogatás | Igen |
| DHCP-tulajdonságok | DHCP kliens |
| IGMP-figyelés | Igen |
| Tápcsatlakozó | Tápcsatlakozó |
| SFP modulhelyek száma | 2 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 8 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Rendszeresemények listázása | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Kapcsoló típusa | Ellenőrzött |
| Rétegváltó | L2 |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Menedzsment protokollok | SNMP, RMON, DHCP kliens, BOOTP kliens, DHCP Snooping, DHCP 82-es opció, CPU-monitorozás, SNTP, NDP/NTDP |
| Kapcsolási kapacitás | 20 Gbps |
| Áteresztőképesség | 14,9 Mpps |
| MAC-cím táblázat | 8000 db. |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Többcélú címzés támogatása | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 2.065 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364006396 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.1w, IEEE 802.3u, IEEE 802.1x, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1v, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1s, IEEE 802.3z, IEEE 802.3i |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| 10G támogatás: | Nem |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás: | 10,7 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Rack telepítés: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 44 mm |
| Szélesség: | 294 mm |
| Mélység: | 200 mm |
| SSH/SSL támogatás: | Igen |
| DHCP-tulajdonságok: | DHCP kliens |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| Tápcsatlakozó: | Tápcsatlakozó |
| SFP modulhelyek száma: | 2 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 8 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Rendszeresemények listázása: | Igen |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Kapcsoló típusa: | Ellenőrzött |
| Rétegváltó: | L2 |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Menedzsment protokollok: | SNMP, RMON, DHCP kliens, BOOTP kliens, DHCP Snooping, DHCP 82-es opció, CPU-monitorozás, SNTP, NDP/NTDP |
| Kapcsolási kapacitás: | 20 Gbps |
| Áteresztőképesség: | 14,9 Mpps |
| MAC-cím táblázat: | 8000 db. |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Többcélú címzés támogatása: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

