TP-Link TL-SG1428PE hálózati switch Felügyelt L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Támogatja a Power over Ethernet (PoE) 1U Fekete
Kód: KILTPLSWI0086
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-SG1428PE hálózati switch Felügyelt L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Támogatja a Power over Ethernet (PoE) 1U Fekete| Ethernet kábelezési technológia - Réz | 100BASE-TX, 1000BASE-T, 10BASE-T |
| Sugárzási viharvezérlés | Igen |
| Port tükrözés | Igen |
| VLAN-támogatás | Igen |
| Határarány | Igen |
| VLAN-ok száma | 32 |
| Támogatott kábeltípusok | Cat4, Cat5, Cat6, Cat5e, Cat3 |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af szabványok |
| Virtuális LAN funkciók | Címkézett VLAN, Port alapú VLAN |
| Automatikus egyeztetés | Igen |
| Kapcsolatok összesítése | Igen |
| 10G támogatás | Nem |
| Áramlásszabályozás támogatása | Igen |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás | 1039,03 Ny |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Formátum | 1U |
| Szín | Fekete |
| Ventilátorok száma | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Rack telepítés | Igen |
| Szélesség | 440 mm |
| Mélység | 220 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Csomagolási mélység | 528 mm |
| Súly csomagolással együtt | 3,94 kg |
| Csomag szélessége | 336 mm |
| Csomag magassága | 100 mm |
| Titkosítás/biztonság | SNMPv3, SNMPv2, SNMP |
| IGMP-figyelés | Igen |
| Gigabit Ethernet portok száma | 26 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 26 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| SFP modulhelyek száma | 2 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–50 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Használati utasítás | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Telepítőkészlet | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Rétegváltó | L2 |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Kapcsoló típusa | Ellenőrzött |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a burkolatot, és ne próbálja meg saját kezűleg megjavítani., A termék nem alkalmas a háztartási hulladékgyűjtőbe dobásra. Kérjük, a használt elektronikus berendezéseket a helyi előírásoknak megfelelően vigye el egy újrahasznosító központba., Üzemeltetés közben ügyeljen a készülék megfelelő szellőzésére. |
| Jumbo keretek | 10000 |
| Tárolás és továbbítás | Igen |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Várólisták száma | 4 |
| Csomagpuffer | 4,1 MB |
| MAC-cím táblázat | 8000 db. |
| Visszatekerési sebesség | 41,7 Mpps |
| Kapcsolási kapacitás | 56 Gbps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség | 250 W |
| Power over Ethernet plus (PoE+) portok száma | 24 |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén | 30 W |
| Többcélú címzés támogatása | Igen |
| Ethernet kábelezési technológia - Száloptika | 1000BASE-X |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 4.033 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364072209 |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz: | 100BASE-TX, 1000BASE-T, 10BASE-T |
| Sugárzási viharvezérlés: | Igen |
| Port tükrözés: | Igen |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Határarány: | Igen |
| VLAN-ok száma: | 32 |
| Támogatott kábeltípusok: | 4. kategória, 5. kategória, Cat6, Cat5e, 3. kategória |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af |
| Virtuális LAN funkciók: | Címkézett VLAN, Port alapú VLAN |
| Automatikus egyeztetés: | Igen |
| Kapcsolatok összesítése: | Igen |
| 10G támogatás: | Nem |
| Áramlásszabályozás támogatása: | Igen |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 1039,03 Ny |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Formátum: | 1U |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Rack telepítés: | Igen |
| Szélesség: | 440 mm |
| Mélység: | 220 mm |
| Magasság: | 44 mm |
| Csomagolási mélység: | 528 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,94 kg |
| Csomag szélessége: | 336 mm |
| Csomag magassága: | 100 mm |
| Titkosítás/Biztonság: | SNMPv3, SNMPv2, SNMP |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 26 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 26 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| SFP modulhelyek száma: | 2 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–50 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Telepítőkészlet: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Rétegváltó: | L2 |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Kapcsoló típusa: | Ellenőrzött |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a fedelet, és ne próbálja meg saját maga megjavítani., Ez a termék nem alkalmas a hagyományos hulladékgyűjtőbe dobásra. Kérjük, a használt elektronikus berendezéseit a helyi előírásoknak megfelelően vigye el egy újrahasznosító központba., Üzemeltetés közben ügyeljen a készülék megfelelő szellőzésére. |
| Jumbo keretek: | 10000 |
| Tárolás és továbbítás: | Igen |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Várólisták száma: | 4 |
| Csomagpuffer: | 4,1 MB |
| MAC-cím táblázat: | 8000 db. |
| Visszatekerési sebesség: | 41,7 Mpps |
| Kapcsolási kapacitás: | 56 Gbps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség: | 250 W |
| Power over Ethernet plus (PoE+) portok száma: | 24 |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén: | 30 W |
| Többcélú címzés támogatása: | Igen |
| Ethernet kábelezési technológia - Száloptika: | 1000BASE-X |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

