TP-Link TL-SG1218MP hálózati switch Nem menedzselt Gigabit Ethernet (10/100/1000) Támogatja a Power over Ethernet (PoE) kapcsolatot 1U Fekete
Kód: KILTPLSWI0084
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-SG1218MP hálózati switch Nem menedzselt Gigabit Ethernet (10/100/1000) Támogatja a Power over Ethernet (PoE) kapcsolatot 1U Fekete| MAC-címek automatikus tanulási funkciójának támogatása | Igen |
| 10G támogatás | Nem |
| MAC-címek automatikus öregedési funkciójának támogatása | Igen |
| Áramlásszabályozás támogatása | Igen |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10 100 1000 Mbps |
| Automatikus egyeztetés | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u szabványok |
| Támogatott kábeltípusok | Cat3, Cat5e, Cat5, Cat6, Cat4 |
| Félduplex | Igen |
| Teljes duplex mód | Igen |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 286,64 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Ventilátorok száma | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Rack telepítés | Igen |
| Alapanyag | Fém |
| Szín | Fekete |
| Formátum | 1U |
| LED-jelzők | Igen |
| Szélesség | 440 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Mélység | 180 mm |
| Csomagolási mélység | 528 mm |
| Csomag szélessége | 250 mm |
| Súly csomagolással együtt | 3,05 kg |
| Csomag magassága | 80 mm |
| Gigabit Ethernet portok száma | 18 éves |
| SFP kombinált portok száma | 2 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 18 éves |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Hősugárzás | 977,44 BTU/óra |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–50 °C |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Gyors útmutató | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Forgalombesorolás | Igen |
| Kapcsoló típusa | Nem kezelt |
| Figyelmeztetés | Üzemeltetés közben ügyeljen a készülék megfelelő szellőzésére., Ne nyissa ki a burkolatot, és ne próbálja meg saját kezűleg megjavítani., A termék nem alkalmas a háztartási hulladékkal való ártalmatlanításra. Kérjük, a használt elektronikus berendezéseket a helyi előírásoknak megfelelően vigye el egy újrahasznosító központba. |
| Csomagpuffer | 4,1 MB |
| MAC-cím táblázat | 8000 db. |
| Kapcsolási kapacitás | 36 Gbps |
| Jumbo keretek | 10000 |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Visszatekerési sebesség | 26,78 megapixel/perc |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Power over Ethernet plus (PoE+) portok száma | 16 |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén | 30 W |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség | 250 W |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 3.089 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364072155 |
| MAC-címek automatikus tanulási funkciójának támogatása: | Igen |
| 10G támogatás: | Nem |
| MAC-címek automatikus öregedési funkciójának támogatása: | Igen |
| Áramlásszabályozás támogatása: | Igen |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 1000 Mbps |
| Automatikus egyeztetés: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Támogatott kábeltípusok: | 3. kategória, Cat5e, 5. kategória, Cat6, 4. kategória |
| Félduplex: | Igen |
| Teljes duplex mód: | Igen |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 286,64 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Rack telepítés: | Igen |
| Alapanyag: | Fém |
| Szín: | Fekete |
| Formátum: | 1U |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szélesség: | 440 mm |
| Magasság: | 44 mm |
| Mélység: | 180 mm |
| Csomagolási mélység: | 528 mm |
| Csomag szélessége: | 250 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,05 kg |
| Csomag magassága: | 80 mm |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 18 éves |
| SFP kombinált portok száma: | 2 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 18 éves |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Hősugárzás: | 977,44 BTU/óra |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–50 °C |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Forgalombesorolás: | Igen |
| Kapcsoló típusa: | Nem kezelt |
| Figyelmeztetés: | Üzemeltetés közben ügyeljen a készülék megfelelő szellőzésére., Ne nyissa ki a fedelet, és ne próbálja meg saját maga megjavítani., Ez a termék nem alkalmas a hagyományos hulladékgyűjtőbe dobásra. Kérjük, a használt elektronikus berendezéseit a helyi előírásoknak megfelelően vigye el egy újrahasznosító központba. |
| Csomagpuffer: | 4,1 MB |
| MAC-cím táblázat: | 8000 db. |
| Kapcsolási kapacitás: | 36 Gbps |
| Jumbo keretek: | 10000 |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Visszatekerési sebesség: | 26,78 megapixel/perc |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Power over Ethernet plus (PoE+) portok száma: | 16 |
| Tápellátás portonként PoE (Power over Ethernet) esetén: | 30 W |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség: | 250 W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

