TP-Link TL-SG108E menedzselt L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) fekete
Kód: KILTPLSWI0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-SG108E menedzselt L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) fekete| Sugárzási viharvezérlés | Igen |
| VLAN-támogatás | Igen |
| 10G támogatás | Nem |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| VLAN-ok száma | 32 |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.1p, IEEE 802.1ab, IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q szabványok |
| Támogatott kábeltípusok | Cat3, Cat5e, Cat5, Cat4 |
| Port tükrözés | Igen |
| Virtuális LAN funkciók | Port alapú VLAN |
| Automatikus egyeztetés | Igen |
| Kapcsolatok összesítése | Igen |
| Tápegység | DC |
| Maximális energiafogyasztás | 3,55 W |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Bemeneti áram | 0,6 A |
| Bemeneti feszültség | 9V |
| Alapanyag | Fém |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Tanúsítvány | FCC, CE, RoHS |
| Magasság | 25 mm |
| Mélység | 101 mm |
| Szélesség | 158 mm |
| Súly csomagolással együtt | 630 g |
| Csomag szélessége | 130 mm |
| Csomagolási mélység | 191 mm |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Használati utasítás | Igen |
| Csomag magassága | 92 mm |
| Zárt áramkörű védelem | Igen |
| IGMP-figyelés | Igen |
| Titkosítás/Biztonság | SNMPv2, SNMP, SNMPv3 |
| Gigabit Ethernet portok száma | 8 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 8 |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Hősugárzás | 12,12 BTU/óra |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Rétegváltó | L2 |
| Kapcsoló típusa | Ellenőrzött |
| Csomagpuffer | 1,5 MB |
| Tárolás és továbbítás | Igen |
| MAC-cím táblázat | 4000 db. |
| Jumbo keretek | 15000 |
| Kapcsolási kapacitás | 16 Gbps |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Visszatekerési sebesség | 11,9 Mpps |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 0.66 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364021856 |
| Sugárzási viharvezérlés: | Igen |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| 10G támogatás: | Nem |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| VLAN-ok száma: | 32 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.1p, IEEE 802.1ab, IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q |
| Támogatott kábeltípusok: | 3. kategória, Cat5e, 5. kategória, 4. kategória |
| Port tükrözés: | Igen |
| Virtuális LAN funkciók: | Port alapú VLAN |
| Automatikus egyeztetés: | Igen |
| Kapcsolatok összesítése: | Igen |
| Tápegység: | DC |
| Maximális energiafogyasztás: | 3,55 W |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Bemeneti áram: | 0,6 A |
| Bemeneti feszültség: | 9V |
| Alapanyag: | Fém |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Tanúsítvány: | FCC, CE, RoHS |
| Magasság: | 25 mm |
| Mélység: | 101 mm |
| Szélesség: | 158 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 630 g |
| Csomag szélessége: | 130 mm |
| Csomagolási mélység: | 191 mm |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Használati utasítás: | Igen |
| Csomag magassága: | 92 mm |
| Zárt áramkörű védelem: | Igen |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | SNMPv2, SNMP, SNMPv3 |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 8 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 8 |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Hősugárzás: | 12,12 BTU/óra |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Rétegváltó: | L2 |
| Kapcsoló típusa: | Ellenőrzött |
| Csomagpuffer: | 1,5 MB |
| Tárolás és továbbítás: | Igen |
| MAC-cím táblázat: | 4000 db. |
| Jumbo keretek: | 15000 |
| Kapcsolási kapacitás: | 16 Gbps |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Visszatekerési sebesség: | 11,9 Mpps |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

