TP-Link TL-SG108 nem menedzselt gigabites Ethernet (10/100/1000) fekete
Kód: SIETPLHUB0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-SG108 nem menedzselt gigabites Ethernet (10/100/1000) fekete| Hálózati szabványok | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, IEEE 802.3i |
| Ethernet átviteli sebesség | 10 100 1000 Mbps |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| 10G támogatás | Nem |
| Áramlásszabályozás támogatása | Igen |
| Automatikus egyeztetés | Igen |
| Teljes duplex mód | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 3,31 W |
| Tápegység | DC |
| Bemeneti áram | 0,6 A |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Bemeneti feszültség | 9V |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Magasság | 25 mm |
| Mélység | 101 mm |
| Szélesség | 158 mm |
| Csomag magassága | 92 mm |
| Súly csomagolással együtt | 510 g |
| Csomagolási mélység | 191 mm |
| Csomag szélessége | 130 mm |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Frekvencia | 16 Gbps |
| Wi-Fi | Nem |
| Bekapcsolásjelző LED | Igen |
| Csomagátviteli sebesség | 14880 oldal/148800 oldal/1488000 oldal |
| IGMP-figyelés | Igen |
| Tápcsatlakozó | Tápcsatlakozó |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 8 |
| Gigabit Ethernet portok száma | 8 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Használati utasítás | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Kapcsoló típusa | Nem kezelt |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a fedelet, és ne próbálja meg saját maga megjavítani. |
| Kapcsolási protokoll | CSMA/CD |
| Kapcsolási kapacitás | 16 Gbps |
| Maximális átviteli sebesség | 2 Gbps |
| MAC-cím táblázat | 4000 db. |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Jumbo keretek | 16000 |
| Csomagpuffer | 1,5 MB |
| Tárolás és továbbítás | Igen |
| Támogatott átviteli sebességek | 10/100/1000 Mbps |
| Visszatekerési sebesség | 11,9 Mpps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 0.526 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364021153 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p, IEEE 802.3i |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10 100 1000 Mbps |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| 10G támogatás: | Nem |
| Áramlásszabályozás támogatása: | Igen |
| Automatikus egyeztetés: | Igen |
| Teljes duplex mód: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 3,31 W |
| Tápegység: | DC |
| Bemeneti áram: | 0,6 A |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Bemeneti feszültség: | 9V |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Magasság: | 25 mm |
| Mélység: | 101 mm |
| Szélesség: | 158 mm |
| Csomag magassága: | 92 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 510 g |
| Csomagolási mélység: | 191 mm |
| Csomag szélessége: | 130 mm |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Frekvencia: | 16 Gbps |
| Wi-Fi: | Nem |
| Bekapcsolásjelző LED: | Igen |
| Csomagátviteli sebesség: | 14880 oldal/148800 oldal/1488000 oldal |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| Tápcsatlakozó: | Tápcsatlakozó |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 8 |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 8 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Használati utasítás: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Kapcsoló típusa: | Nem kezelt |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a fedelet, és ne próbálja meg saját maga megjavítani. |
| Kapcsolási protokoll: | CSMA/CD |
| Kapcsolási kapacitás: | 16 Gbps |
| Maximális átviteli sebesség: | 2 Gbps |
| MAC-cím táblázat: | 4000 db. |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Jumbo keretek: | 16000 |
| Csomagpuffer: | 1,5 MB |
| Tárolás és továbbítás: | Igen |
| Támogatott átviteli sebességek: | 10/100/1000 Mbps |
| Visszatekerési sebesség: | 11,9 Mpps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

