TP-Link TL-SG105E hálózati switch menedzselt L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) fekete
Kód: KILTPLSWI0169
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-SG105E hálózati switch menedzselt L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) fekete| Kapcsolatok összesítése | Igen |
| VLAN-ok száma | 32 |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz | 100BASE-TX, 1000BASE-T, 10BASE-T |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| Áramlásszabályozás támogatása | Igen |
| Port tükrözés | Igen |
| 10G támogatás | Nem |
| VLAN-támogatás | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3u, IEEE 802.3, IEEE 802.3x szabványok |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220V |
| DC bemeneti feszültség | 5V |
| Bemeneti áram | 0,6 A |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 2,82 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Rack telepítés | Nem |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Magasság | 25 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Mélység | 98 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| IGMP-figyelés | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet portok száma | 5 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 5 |
| Hősugárzás | 9,62 BTU/óra |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Telepítőkészlet | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Használati utasítás | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Kapcsoló típusa | Ellenőrzött |
| Rétegváltó | L2 |
| MAC-cím táblázat | 8192 tétel |
| Áteresztőképesség | 7,4 Mpps |
| Tárolás és továbbítás | Igen |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Csomagpuffer | 1 MB |
| Jumbo keretek | 16000 |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 1210002616836 |
| Kapcsolatok összesítése: | Igen |
| VLAN-ok száma: | 32 |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz: | 100BASE-TX, 1000BASE-T, 10BASE-T |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| Áramlásszabályozás támogatása: | Igen |
| Port tükrözés: | Igen |
| 10G támogatás: | Nem |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3u, IEEE 802.3, IEEE 802.3x |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220V |
| DC bemeneti feszültség: | 5V |
| Bemeneti áram: | 0,6 A |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 2,82 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Rack telepítés: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Magasság: | 25 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Mélység: | 98 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 5 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 5 |
| Hősugárzás: | 9,62 BTU/óra |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Telepítőkészlet: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Használati utasítás: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Kapcsoló típusa: | Ellenőrzött |
| Rétegváltó: | L2 |
| MAC-cím táblázat: | 8192 tétel |
| Áteresztőképesség: | 7,4 Mpps |
| Tárolás és továbbítás: | Igen |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Csomagpuffer: | 1 MB |
| Jumbo keretek: | 16000 |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

