TP-Link TL-SG1024DE felügyelt L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U fekete
Kód: SIETPLHUB0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link TL-SG1024DE felügyelt L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U fekete| Kapcsolatok összesítése | Igen |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Határarány | Igen |
| VLAN-ok száma | 32 |
| Automatikus egyeztetés | Igen |
| Áramlásszabályozás támogatása | Igen |
| 10G támogatás | Nem |
| Sugárzási viharvezérlés | Igen |
| VLAN-támogatás | Igen |
| Támogatott kábeltípusok | 5. kategória, 6. kategória, 3. kategória |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab szabványok |
| Port tükrözés | Igen |
| Virtuális LAN funkciók | Címkézett VLAN, Port alapú VLAN |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás | 14,86 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Formátum | 1U |
| Rack telepítés | Igen |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Tanúsítvány | FCC, CE, RoHS |
| Magasság | 44 mm |
| Szélesség | 294 mm |
| Mélység | 180 mm |
| Csomag magassága | 80 mm |
| Csomag szélessége | 250 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,02 kg |
| Csomagolási mélység | 400 mm |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Telepítőkészlet | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Zárt áramkörű védelem | Igen |
| IGMP-figyelés | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet portok száma | 24 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 24 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Hősugárzás | 114,37 BTU/óra |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Rétegváltó | L2 |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Kapcsoló típusa | Ellenőrzött |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Kapcsolási kapacitás | 48 Gbps |
| Várólisták száma | 4 |
| Csomagpuffer | 0,512 MB |
| Jumbo keretek | 9216 |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| MAC-cím táblázat | 8000 db. |
| Visszatekerési sebesség | 35,7 Mpps |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 1.935 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364021245 |
| Kapcsolatok összesítése: | Igen |
| Ethernet kábelezési technológia - Réz: | 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Határarány: | Igen |
| VLAN-ok száma: | 32 |
| Automatikus egyeztetés: | Igen |
| Áramlásszabályozás támogatása: | Igen |
| 10G támogatás: | Nem |
| Sugárzási viharvezérlés: | Igen |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Támogatott kábeltípusok: | 5. kategória, Cat6, 3. kategória |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab |
| Port tükrözés: | Igen |
| Virtuális LAN funkciók: | Címkézett VLAN, Port alapú VLAN |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 14,86 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Formátum: | 1U |
| Rack telepítés: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Tanúsítvány: | FCC, CE, RoHS |
| Magasság: | 44 mm |
| Szélesség: | 294 mm |
| Mélység: | 180 mm |
| Csomag magassága: | 80 mm |
| Csomag szélessége: | 250 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,02 kg |
| Csomagolási mélység: | 400 mm |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Telepítőkészlet: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Zárt áramkörű védelem: | Igen |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | Gigabites Ethernet (10/100/1000) |
| Gigabit Ethernet portok száma: | 24 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 24 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Hősugárzás: | 114,37 BTU/óra |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Rétegváltó: | L2 |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Kapcsoló típusa: | Ellenőrzött |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Kapcsolási kapacitás: | 48 Gbps |
| Várólisták száma: | 4 |
| Csomagpuffer: | 0,512 MB |
| Jumbo keretek: | 9216 |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| MAC-cím táblázat: | 8000 db. |
| Visszatekerési sebesség: | 35,7 Mpps |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

