TP-Link Archer NX200 vezeték nélküli router Gigabit Ethernet Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) 5G Fehér
Kód: KILTPLR4G0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer NX200 vezeték nélküli router Gigabit Ethernet Kétsávos (2.4 GHz / 5 GHz) 5G Fehér| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10, 1000 Mbps |
| Vendéghálózatok száma (5 GHz) | 1 |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz) | 1 |
| Port aktiválása | Igen |
| VPN-támogatás | PPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPN |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Kimeneti áram | 2 A |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, RoHS |
| Terméktípus | Asztali router |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 190 mm |
| Mélység | 99 mm |
| Szélesség | 99 mm |
| Webböngészők | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 vagy más Java-kompatibilis böngésző |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 2000, Windows NT, Windows 8, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 98 SE, Windows 8.1 |
| Antennák száma | 10 |
| Levehető antenna | Igen |
| Antenna kialakítás | Belső |
| DoS támadások megelőzése | Igen |
| Tűzfal | Igen |
| Szülői zár | Igen |
| Tűzfal biztonság | IPv4 SPI tűzfal, IPv6 tűzfal |
| Titkosítás/Biztonság | WPA-PSK, 64 bites WEP, WPA2-PSK, 128 bites WEP, WPA2, WPA |
| demilitarizált zónák támogatása | Igen |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL) | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 3 |
| USB-port | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Hálózati adapter | Igen |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| MU-MIMO technológia | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne szerelje szét a készüléket, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Ethernet WAN | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel | Nem |
| WAN-kapcsolat típusa | RJ-45 |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 1201 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv) | 1201 Mbps |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Moduláció | 1024-QAM |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 574 Mbps |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| 4G sávok támogatása | 3700 MHz, 2500, 900, 2300, 1800, 850, 2600 MHz, 2100, 700, 800, 1500, 3500 |
| 5G sáv támogatás | 2300, 3700 MHz, 2600, 1800, 800, 700, 3500, 900, 2500, 850, 2100 |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 900, 850, 2100 MHz |
| 3G szabványok | HSPA, UMTS, HSPA+, DC-HSDPA |
| DHCP kliens | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok | IPv4, IPv6 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 1.228 kg |
| EAN vonalkód: | 8885020621075 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| Vendéghálózatok száma (5 GHz): | 1 |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz): | 1 |
| Port aktiválása: | Igen |
| VPN-támogatás: | PPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPN |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Kimeneti feszültség: | 12 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Kimeneti áram: | 2 A |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Terméktípus: | Asztali router |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Magasság: | 190 mm |
| Mélység: | 99 mm |
| Szélesség: | 99 mm |
| Webböngészők: | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 vagy más Java-kompatibilis böngésző |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 2000, Windows NT, Windows 8, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 98SE, Windows 8.1 |
| Antennák száma: | 10 |
| Levehető antenna: | Igen |
| Antenna kialakítás: | Belső |
| DoS támadások megelőzése: | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| Szülői zár: | Igen |
| Tűzfal biztonság: | IPv4 SPI tűzfal, IPv6 tűzfal |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-PSK, 64 bites WEP, WPA2-PSK, 128 bites WEP, WPA2, WPA |
| demilitarizált zónák támogatása: | Igen |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL): | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 3 |
| USB-port: | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME): | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| MU-MIMO technológia: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Ethernet WAN: | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel: | Nem |
| WAN-kapcsolat típusa: | RJ-45 |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 1201 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv): | 1201 Mbps |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Moduláció: | 1024-QAM |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 574 Mbps |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| 4G sávok támogatása: | 3700 MHz, 2500, 900, 2300, 1800, 850, 2600 MHz, 2100, 700, 800, 1500, 3500 |
| 5G sáv támogatás: | 2300, 3700 MHz, 2600, 1800, 800, 700, 3500, 900, 2500, 850, 2100 |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 900, 850, 2100 MHz |
| 3G szabványok: | HSPA, UMTS, HSPA+, DC-HSDPA |
| DHCP kliens: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Támogatott hálózati protokollok: | IPv4, IPv6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

