Tenda T10 hálózati jelerősítő, hálózati jelerősítő, fehér
Kód: KILTDAROU0114
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tenda T10 hálózati jelerősítő, hálózati jelerősítő, fehér| Sávszélesség | 2,4 GHz |
| Maximális WLAN átviteli sebesség | 300 Mbps |
| Titkosítás/Biztonság | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Wi-Fi | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szín | Fehér |
| LED-jelzők | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Mélység | 32 mm |
| Magasság | 161 mm |
| Szélesség | 72 mm |
| Antenna típusa | Külső |
| Antennák száma | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Modell | Hálózati átjátszó |
| Adatátviteli sebesség | 300 Mbps |
| WPS gomb | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Gyors útmutató | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| Súly: | 0.26 kg |
| EAN vonalkód: | 6932849424959 |
| Sávszélesség: | 2,4 GHz |
| Maximális WLAN átviteli sebesség: | 300 Mbps |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Wi-Fi: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| LED-jelzők: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mélység: | 32 mm |
| Magasság: | 161 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Antenna típusa: | Külső |
| Antennák száma: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Modell: | Hálózati átjátszó |
| Adatátviteli sebesség: | 300 Mbps |
| WPS gomb: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Gyors útmutató: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

