Tenda SM108 2.5G Ethernet hálózati kapcsoló (100/1000/2500)
Kód: KILTDASWI0070
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tenda SM108 2.5G Ethernet hálózati kapcsoló (100/1000/2500)| Hálózati szabványok | IEEE 802.3u, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Támogatott kábeltípusok | Cat5e, Cat5 |
| Maximális energiafogyasztás | 7W |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| LED-jelzők | Igen |
| Falra szerelhető | Igen |
| Alapanyag | Kabát |
| Magasság | 24 mm |
| Mélység | 90 mm |
| Szélesség | 142 mm |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 8 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai | 2,5 G-os Ethernet (100/1000/2500) |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| MAC-cím táblázat | 16000 db. |
| Kapcsolási kapacitás | 40 Gbps |
| Visszatekerési sebesség | 29,76 megapixel/perc |
| Tárolás és továbbítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 6932849436778 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Támogatott kábeltípusok: | Cat5e, 5. kategória |
| Maximális energiafogyasztás: | 7W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| LED-jelzők: | Igen |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Alapanyag: | Kabát |
| Magasság: | 24 mm |
| Mélység: | 90 mm |
| Szélesség: | 142 mm |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 8 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | 2,5 G-os Ethernet (100/1000/2500) |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| MAC-cím táblázat: | 16000 db. |
| Kapcsolási kapacitás: | 40 Gbps |
| Visszatekerési sebesség: | 29,76 megapixel/perc |
| Tárolás és továbbítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

