Tenda SM105 kapcsoló
Kód: KILTDASWI0069
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tenda SM105 kapcsoló| Áramfogyasztás | 5W |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Tápegység | 100-240 V AC 50-60 Hz |
| Falra szerelhető | Igen |
| Alapanyag | Kabát |
| Szín | Fehér |
| LED-jelzők | Igen |
| Szélesség | 142 mm |
| Magasság | 24 mm |
| Mélység | 90 mm |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma | 5 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Kapcsolási kapacitás | 25 Gbps |
| Visszatekerési sebesség | 18,6 Mpps |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 0.36 kg |
| EAN vonalkód: | 6932849436730 |
| Áramfogyasztás: | 5W |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Tápegység: | 100-240 V AC 50-60 Hz |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Alapanyag: | Kabát |
| Szín: | Fehér |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szélesség: | 142 mm |
| Magasság: | 24 mm |
| Mélység: | 90 mm |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 5 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Kapcsolási kapacitás: | 25 Gbps |
| Visszatekerési sebesség: | 18,6 Mpps |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

