Tenda EX3-3 Mesh Wi-Fi rendszer Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) Fehér 1 Beltéri
Kód: KILTDAR4G0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tenda EX3-3 Mesh Wi-Fi rendszer Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) Fehér 1 Beltéri| MU-MIMO technológia | Igen |
| Szülői felügyeleti funkció | Heti/havi jelentés |
| Szülői zár | Igen |
| KÍVÜL | Igen |
| Működik az Amazon Alexával | Igen |
| Adapter kimeneti áram | 1 A |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Adapter kimeneti feszültsége | 12 V |
| Antennák száma | 2 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Szín | Fehér |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Terméktípus | Hálózati rendszer |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Antenna típusa | Belső |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| LED-jelzők | Rendszer |
| Tanúsítvány | CE, FCC, RoHS |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 93 mm |
| Mélység | 90 mm |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Ethernet WAN | Igen |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Belefoglalt termékek száma | 3 darab |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne szerelje szét a készüléket, áramütés veszélye áll fenn. |
| Statikus IP-cím | Igen |
| Dinamikus IP-cím | Igen |
| Pont-pont protokoll Etherneten keresztül (PPPoE) | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Titkosítás/biztonság | WPA3, WPA2-PSK, WPS, WPA3-SAE |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac szabványok |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 300 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv) | 1201 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 1201 Mbps |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| VPN-támogatás | IPsec áteresztés PPTP áteresztés L2TP áteresztés PPTP VPN szerver PPTP VPN kliens L2TP VPN kliens |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| DHCP kliens | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 1.195 kg |
| EAN vonalkód: | 6932849425574 |
| MU-MIMO technológia: | Igen |
| Szülői felügyeleti funkció: | Heti/havi jelentés |
| Szülői zár: | Igen |
| KÍVÜL: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Adapter kimeneti áram: | 1 A |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 12 V |
| Antennák száma: | 2 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Szín: | Fehér |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Terméktípus: | Hálózati rendszer |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Antenna típusa: | Belső |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| LED-jelzők: | Rendszer |
| Tanúsítvány: | CE, FCC, RoHS |
| Szélesség: | 90 mm |
| Magasság: | 93 mm |
| Mélység: | 90 mm |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Ethernet WAN: | Igen |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 3 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek., Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn. |
| Statikus IP-cím: | Igen |
| Dinamikus IP-cím: | Igen |
| Pont-pont protokoll Etherneten keresztül (PPPoE): | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA3, WPA2-PSK, WPS, WPA3-SAA |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 300 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv): | 1201 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 1201 Mbps |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| VPN-támogatás: | IPsec áteresztés PPTP áteresztés L2TP áteresztés PPTP VPN szerver PPTP VPN kliens L2TP VPN kliens |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| DHCP kliens: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

