Tenda AC5 v3.0 1200MBPS KÉTSÁVOS ROUTER Kétsávos vezeték nélküli router (2.4 GHz/5 GHz) Gyors Ethernet Fehér
Kód: KILTDAROU0063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tenda AC5 v3.0 1200MBPS KÉTSÁVOS ROUTER Kétsávos vezeték nélküli router (2.4 GHz/5 GHz) Gyors Ethernet Fehér| Hálózati szabványok | IEEE 802.3u, IEEE 802.11a, IEEE 802.3, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g szabványok |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gyors Ethernet |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10 |
| Porttovábbítás | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Kábelezési technológia | 10/100Base-T(X) |
| VPN-támogatás | L2TP/PPTP/IPSec |
| Firmware frissítési lehetőség | Igen |
| Processzor órajelsebessége | 1000 MHz |
| Beépített processzor | Igen |
| Tanúsítvány | CE/FCC/RoHS |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Kimeneti feszültség | 9V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Kimeneti áram | 1 A |
| Forrás típusa | DC |
| Szín | Fehér |
| LED-jelzők | WLAN |
| Jelzőfény | Igen |
| Terméktípus | Asztali router |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Antenna típusa | Külső |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 6 dBi |
| Antennák száma | 4 |
| Titkosítás/Biztonság | WPS, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| demilitarizált zónák támogatása | Igen |
| DoS támadások megelőzése | Igen |
| MAC-cím szűrés | Igen |
| Vendéghozzáférés | Igen |
| Rendszeresemények listázása | Igen |
| Tűzfal | Igen |
| Szűrés | Igen |
| USB-port | Nem |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Memóriakártya-nyílás(ok) | Nem |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 3 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| WPS gomb | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel | Nem |
| SIM-kártyahely | Nem |
| Ethernet WAN | Igen |
| DSL WAN | Nem |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 1167 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv) | 867 Mbps |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 300 Mbps |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| 4G | Nem |
| 3G | Nem |
| Univerzális Plug and Play (UPnP) | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| Súly: | 0.565 kg |
| EAN vonalkód: | 6932849426076 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3u, IEEE 802.11a, IEEE 802.3, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gyors Ethernet |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10 |
| Porttovábbítás: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Kábelezési technológia: | 10/100Base-T(X) |
| VPN-támogatás: | L2TP/PPTP/IPSec |
| Firmware frissítési lehetőség: | Igen |
| Processzor órajelsebessége: | 1000 MHz |
| Beépített processzor: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE/FCC/RoHS |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Kimeneti feszültség: | 9V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Kimeneti áram: | 1 A |
| Forrás típusa: | DC |
| Szín: | Fehér |
| LED-jelzők: | WLAN |
| Jelzőfény: | Igen |
| Terméktípus: | Asztali router |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Antenna típusa: | Külső |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 6 dBi |
| Antennák száma: | 4 |
| Titkosítás/Biztonság: | WPS, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| demilitarizált zónák támogatása: | Igen |
| DoS támadások megelőzése: | Igen |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| Vendéghozzáférés: | Igen |
| Rendszeresemények listázása: | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| Szűrés: | Igen |
| USB-port: | Nem |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Memóriakártya-nyílás(ok): | Nem |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 3 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| WPS gomb: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel: | Nem |
| SIM-kártyahely: | Nem |
| Ethernet WAN: | Igen |
| DSL WAN: | Nem |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 1167 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv): | 867 Mbps |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 300 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| 4G: | Nem |
| 3G: | Nem |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

