POE KAPCSOLÓ Reolink RLA-PS1 Fekete
Kód: KILRLNSWI0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POE KAPCSOLÓ Reolink RLA-PS1 Fekete| Szín | Fekete |
| Energiaigény | 52V 2,3A 120W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális teljesítmény/port | 30 W |
| Súly | 457,9 g |
| Szélesség | 189,6 mm |
| Magasság | 25,6 mm |
| Mélység | 106,6 mm |
| Loopback port | 2*100/1000Mbps |
| PoE port | 8*10/100Mbps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| PoE protokoll | IEEE 802.3af/IEEE 802.3at |
| Video bemeneti csatornák | 8 csatorna/csatorna |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -10 - 45°C |
| Figyelmeztetés | Üzemeltetés közben ügyeljen a készülék megfelelő szellőzésére., Ne nyissa ki a burkolatot, és ne próbálja meg saját kezűleg megjavítani., A termék nem alkalmas a háztartási hulladékkal való ártalmatlanításra. Kérjük, a használt elektronikus berendezéseket a helyi előírásoknak megfelelően vigye el egy újrahasznosító központba. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| Súly: | 1.24 kg |
| EAN vonalkód: | 6975253986293 |
| Szín: | Fekete |
| Energiaigény: | 52V 2,3A 120W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális teljesítmény/port: | 30 W |
| Súly: | 457,9 g |
| Szélesség: | 189,6 mm |
| Magasság: | 25,6 mm |
| Mélység: | 106,6 mm |
| Loopback port: | 2*100/1000Mbps |
| PoE port: | 8*10/100Mbps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| PoE protokoll: | IEEE 802.3af/IEEE 802.3at |
| Video bemeneti csatornák: | 8 csatorna/csatorna |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 45°C |
| Figyelmeztetés: | Üzemeltetés közben ügyeljen a készülék megfelelő szellőzésére., Ne nyissa ki a fedelet, és ne próbálja meg saját maga megjavítani., Ez a termék nem alkalmas a hagyományos hulladékgyűjtőbe dobásra. Kérjük, a használt elektronikus berendezéseit a helyi előírásoknak megfelelően vigye el egy újrahasznosító központba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

