LANBERG HDMI kábel M/M V2.0 10M optikai AOC fekete CA-HDMI-20FB-0100-BK
Kód: KBALAEHDM0061
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LANBERG HDMI kábel M/M V2.0 10M optikai AOC fekete CA-HDMI-20FB-0100-BK| 1. csatlakozó | 19 tűs HDMI |
| Csatlakozó felületkezelése | Arany |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Csatlakozó neme 2 | Férfi |
| Csatlakozó neme 1 | Férfi |
| HDMI Ethernet-kábel | Igen |
| Kábel anyaga | Réz |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Igen |
| 2. csatlakozó | 19 tűs HDMI |
| Szín | Fekete |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Adatátviteli sebesség | 18 Gbps |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| Támogatott grafikus felbontás | 3840x2160 |
| Audio visszirányú csatorna (ARC) | Igen |
| Kábelhossz | 10 méter |
| 3D kompatibilitás | Igen |
| Maximális felépülési sebesség | 240 Hz |
| Figyelmeztetés | A kábelt hőforrásoktól távol tárolja., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való érintkezést., Ne hajlítsa meg élesen a kábelt, hogy elkerülje a belső vezetékek károsodását. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | HDMI cables |
|---|---|
| Súly: | 0.625 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969440881 |
| 1. csatlakozó: | 19 tűs HDMI |
| Csatlakozó felületkezelése: | Arany |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Csatlakozó neme 2: | Férfi |
| Csatlakozó neme 1: | Férfi |
| HDMI Ethernet-kábel: | Igen |
| Kábel anyaga: | Réz |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Igen |
| 2. csatlakozó: | 19 tűs HDMI |
| Szín: | Fekete |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Adatátviteli sebesség: | 18 Gbps |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| Támogatott grafikus felbontás: | 3840x2160 |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| Kábelhossz: | 10 méter |
| 3D kompatibilitás: | Igen |
| Maximális felépülési sebesség: | 240 Hz |
| Figyelmeztetés: | A kábelt hőforrásoktól távol tárolja., Kerülje a kábel vízzel vagy nedvességgel való érintkezését., Ne hajlítsa meg élesen a kábelt, hogy elkerülje a belső vezetékek sérülését. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

