LANBERG CAT.6 UTP KABEL 305M CU DRÁT ŠEDÝ
Kód: KGWLAESIC0023
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LANBERG CAT.6 UTP KABEL 305M CU DRÁT ŠEDÝ| Materiál izolační vrstvy | Polyvinylchlorid (PVC), Vysokohustotní polyethylen (HDPE) |
| Frekvence pohybové interpolace | 250 MHz |
| Plug and Play | Ano |
| Materiál vodiče | Měď |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Délka kabelu | 305 m |
| Pohlaví konektoru | Ne |
| Stínění kabelu | U/UTP (UTP) |
| AWG (velikost drátu) | 23 |
| Barva kabelu | Šedá |
| Konektor 1 | Ne |
| Standardní kabel | Cat6 |
| Certifikace | CE, Fluke, RoHS, CPR |
| Konektor 2 | Ne |
| Hmotnost včetně balení | 13,5 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ balení | Cívka |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 75 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 60 °C |
| Varování | Postupujte podle pokynů výrobce., Vyvarujte se mechanického poškození., Chraňte před dětmi. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Network cables |
|---|---|
| Súly: | 11.54 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969421804 |
| Szigetelőréteg anyaga: | Polivinil-klorid (PVC), Nagy sűrűségű polietilén (HDPE) |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 250 MHz |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Vezető anyaga: | Réz |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Kábelhossz: | 305 méter |
| Csatlakozó neme: | Nem |
| Kábelárnyékolás: | U/UTP (UTP) |
| AWG (vezeték mérete): | 23 |
| Kábel színe: | Szürke |
| 1. csatlakozó: | Nem |
| Standard kábel: | Cat6 |
| Tanúsítvány: | |
| 2. csatlakozó: | Nem |
| Súly csomagolással együtt: | 13,5 kg |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolás típusa: | |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 75 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–60 °C |
| Figyelmeztetés: | Kövesse a gyártó utasításait., Kerülje a mechanikai sérüléseket., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

