Lanberg CA-HDMI-20CU-0200-BK HDMI kábel 20 m HDMI A típusú (standard) fekete
Kód: KBALAEHDM0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg CA-HDMI-20CU-0200-BK HDMI kábel 20 m HDMI A típusú (standard) fekete| Szín | Fekete |
| Adatátviteli sebesség | 18 Gbps |
| Megjelenítési formátum | 2160p, 1080p |
| HDMI Ethernet-kábel | Igen |
| AWG (vezeték mérete) | 30 |
| 1. csatlakozóformátum | Közvetlen |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Csatlakozó neme 1 | Férfi |
| Maximális felépülési sebesség | 144 Hz |
| Csatlakozó neme 2 | Férfi |
| Csatlakozó felületkezelése | Arany |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Támogatott grafikus felbontás | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| 2. csatlakozóformátum | Közvetlen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Kábel anyaga | Réz |
| Audio visszirányú csatorna (ARC) | Igen |
| Kábelhossz | 20 méter |
| 3D kompatibilitás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | HDMI cables |
|---|---|
| Súly: | 1.54 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969418385 |
| Szín: | Fekete |
| Adatátviteli sebesség: | 18 Gbps |
| Megjelenítési formátum: | 2160p, 1080p |
| HDMI Ethernet-kábel: | Igen |
| AWG (vezeték mérete): | 30 |
| 1. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Csatlakozó neme 1: | Férfi |
| Maximális felépülési sebesség: | 144 Hz |
| Csatlakozó neme 2: | Férfi |
| Csatlakozó felületkezelése: | Arany |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Támogatott grafikus felbontás: | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840x2160 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| 2. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Kábel anyaga: | Réz |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| Kábelhossz: | 20 méter |
| 3D kompatibilitás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

