Lanberg CA-HDMI-20CU-0150-BK HDMI kábel 15 m HDMI A típusú (standard) fekete
Kód: KBALAEHDM0025
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg CA-HDMI-20CU-0150-BK HDMI kábel 15 m HDMI A típusú (standard) fekete| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Csatlakozó felületkezelése | Arany |
| 1. csatlakozó | HDMI A típusú (standard) |
| 2. csatlakozó | HDMI A típusú (standard) |
| Maximális felépülési sebesség | 144 Hz |
| Audio visszirányú csatorna (ARC) | Igen |
| Támogatott grafikus felbontás | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| AWG (vezeték mérete) | 30 |
| 2. csatlakozóformátum | Közvetlen |
| Megjelenítési formátum | 1080p, 2160p |
| Kábelhossz | 15 méter |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Csatlakozó neme 2 | Férfi |
| HDMI Ethernet-kábel | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Adatátviteli sebesség | 18 Gbps |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| 1. csatlakozóformátum | Közvetlen |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó neme 1 | Férfi |
| Kábel anyaga | Réz |
| 3D kompatibilitás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | HDMI cables |
|---|---|
| Súly: | 0.935 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969418378 |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Csatlakozó felületkezelése: | Arany |
| 1. csatlakozó: | HDMI A típusú (standard) |
| 2. csatlakozó: | HDMI A típusú (standard) |
| Maximális felépülési sebesség: | 144 Hz |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| Támogatott grafikus felbontás: | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840x2160 |
| AWG (vezeték mérete): | 30 |
| 2. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| Megjelenítési formátum: | 1080p, 2160p |
| Kábelhossz: | 15 méter |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Csatlakozó neme 2: | Férfi |
| HDMI Ethernet-kábel: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Adatátviteli sebesség: | 18 Gbps |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| 1. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| Szín: | Fekete |
| Csatlakozó neme 1: | Férfi |
| Kábel anyaga: | Réz |
| 3D kompatibilitás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

