Keenetic Voyager Pro 4-es csomag (KN-3510) Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) Fehér 2 beltéri
Kód: KILKECROU0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Keenetic Voyager Pro 4-es csomag (KN-3510) Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) Fehér 2 beltéri| Belső memória | 256 MB |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Beépített processzor | Igen |
| Nyalábformálás | Igen |
| Porttovábbítás | Igen |
| Processzormagok száma | 2 |
| DHCP kliens | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Szülői zár | Igen |
| Tűzfal biztonság | SPI |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Univerzális plug and play (UPnP) | Igen |
| Flash memória | 128 MB |
| KÍVÜL | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android, iOS |
| Támogatott WAN-típusok | Több WAN-os |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Antenna típusa | Belső |
| Terméktípus | Hálózati rendszer |
| Antennák száma | 3 |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság | 38 mm |
| Mélység | 170 mm |
| Súly | 488 g |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10, 1000 Mbps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Hálózati adapter | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Titkosítás/biztonság | HTTPS, OWE, SSH, WPA3-PSK, WPA3-Enterprise, WEP, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz) | 7 |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.1Q, IEEE 802.11r, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11v szabványok |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 1800 Mbps |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv) | 1200 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 574 Mbps |
| Vendéghozzáférés | Igen |
| IGMP-figyelés | Igen |
| VPN-támogatás | PPTP (kliens/szerver) L2TP IPSec-en keresztül (kliens/szerver) OpenVPN (kliens/szerver) SSTP (kliens/szerver) IPsec VPN (kliens/szerver) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| Súly: | 2.646 kg |
| EAN vonalkód: | 4897082921035 |
| Belső memória: | 256 MB |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Beépített processzor: | Igen |
| Nyalábformálás: | Igen |
| Porttovábbítás: | Igen |
| Processzormagok száma: | 2 |
| DHCP kliens: | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Szülői zár: | Igen |
| Tűzfal biztonság: | SPI |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
| Flash memória: | 128 MB |
| KÍVÜL: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iOS |
| Támogatott WAN-típusok: | Több WAN-os |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Antenna típusa: | Belső |
| Terméktípus: | Hálózati rendszer |
| Antennák száma: | 3 |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 170 mm |
| Magasság: | 38 mm |
| Mélység: | 170 mm |
| Súly: | 488 g |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | HTTPS, TARTOZIK, SSH, WPA3-PSK, WPA3-Vállalati, WEP, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz): | 7 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.11r, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ax, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11v |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 1800 Mbps |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv): | 1200 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 574 Mbps |
| Vendéghozzáférés: | Igen |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| VPN-támogatás: | PPTP (kliens/szerver) L2TP IPSec-en keresztül (kliens/szerver) OpenVPN (kliens/szerver) SSTP (kliens/szerver) IPsec VPN (kliens/szerver) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

