Huawei E5785-320a router (fehér)
Kód: KILHUAR4G0111
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huawei E5785-320a router (fehér)| Hálózati szabványok | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a szabványok |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása | 1500mAh |
| Szín | Fehér |
| Beépített kijelző | Igen |
| Terméktípus | Hordozható router |
| Súly | 127 g |
| Magasság | 17,3 mm |
| Szélesség | 108 mm |
| Mélység | 62 mm |
| Antenna kialakítás | Belső |
| Micro-USB portok száma | 1 |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Mobilhálózat-generáció | 4G |
| 4G | Igen |
| 4G szabványok | LTE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.23 kg |
| EAN vonalkód: | 6941487253135 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása: | 1500mAh |
| Szín: | Fehér |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Terméktípus: | Hordozható router |
| Súly: | 127 g |
| Magasság: | 17,3 mm |
| Szélesség: | 108 mm |
| Mélység: | 62 mm |
| Antenna kialakítás: | Belső |
| Micro-USB portok száma: | 1 |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| 4G: | Igen |
| 4G szabványok: | LTE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

