HUAWEI B311-221 ROUTER (FEHÉR)
Kód: KILHUAR4G0062
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUAWEI B311-221 ROUTER (FEHÉR)| Hálózati szabványok | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 181 mm |
| Súly | 218 g |
| Mélység | 36 mm |
| Magasság | 126 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Antennák száma | 2 |
| Antenna típusa | Belső |
| Támogatott WLAN sebességek | 150 Mbps |
| Mobil hálózati kapcsolat | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| USB-port | Igen |
| Memóriakártya-nyílás(ok) | Nem |
| Ethernet WAN | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel | Igen |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 150 Mbps |
| Maximális beltéri hatótávolság | 250 méter |
| Maximális kültéri hatótávolság | 250 méter |
| WLAN-kapcsolatok száma (max.) | 32 |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| 3G | Igen |
| 4G szabványok | LTE |
| GSM (2G) szabványok | GSM |
| 3G szabványok | UMTS |
| 4G | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.485 kg |
| EAN vonalkód: | 6901443319145 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 181 mm |
| Súly: | 218 g |
| Mélység: | 36 mm |
| Magasság: | 126 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Antennák száma: | 2 |
| Antenna típusa: | Belső |
| Támogatott WLAN sebességek: | 150 Mbps |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| USB-port: | Igen |
| Memóriakártya-nyílás(ok): | Nem |
| Ethernet WAN: | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel: | Igen |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 150 Mbps |
| Maximális beltéri hatótávolság: | 250 méter |
| Maximális kültéri hatótávolság: | 250 méter |
| WLAN-kapcsolatok száma (max.): | 32 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| 3G: | Igen |
| 4G szabványok: | LTE |
| GSM (2G) szabványok: | GSM |
| 3G szabványok: | UMTS |
| 4G: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

