DeWALT DCD791NT-XJ akkus/ütvecsavarozó fekete, szürke, sárga 2000, 550
Kód: NAKDEWWWK0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DeWALT DCD791NT-XJ akkus/ütvecsavarozó fekete, szürke, sárga 2000, 550| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Fordított | Igen |
| Fogantyú alakja | Pisztolymarkolat |
| Szín | Sárga, szürke, fekete |
| Terméktípus | Elektromos csavarhúzó |
| Akkumulátor csomagolás | Nem |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Töltő | Nem |
| Hordtáska | Igen |
| Energiafogyasztás | 460 W |
| Akkumulátor típusa | XR Li-Ion |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Súly | 1,2 kg |
| Magasság | 203 mm |
| Mélység | 178 mm |
| Zajszint | 87 dB |
| Alapjárati fordulatszám (max.) | 2000, 550 |
| Zajszint bizonytalansága | 3dB |
| Maximális nyomaték (lágy illesztés) | 40 Nm |
| Maximális nyomaték (nehéz alkalmazások) | 70 Nm |
| Maximális nyomaték | 27 Nm |
| Hangnyomásszint | 76 dB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| Súly: | 2.88 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048616369 |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Fordított: | Igen |
| Fogantyú alakja: | Pisztolymarkolat |
| Szín: | Borostyán, Szürke, Fekete |
| Terméktípus: | Elektromos csavarhúzó |
| Akkumulátor csomagolás: | Nem |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Akkumulátor feszültsége: | 18 V |
| Töltő: | Nem |
| Hordtáska: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 460 W |
| Akkumulátor típusa: | XR Li-Ion |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Súly: | 1,2 kg |
| Magasság: | 203 mm |
| Mélység: | 178 mm |
| Zajszint: | 87 dB |
| Alapjárati fordulatszám (max.): | 2000, 550 |
| Zajszint bizonytalansága: | 3dB |
| Maximális nyomaték (lágy illesztés): | 40 Nm |
| Maximális nyomaték (nehéz alkalmazások): | 70 Nm |
| Maximális nyomaték: | 27 Nm |
| Hangnyomásszint: | 76 dB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

