Dewalt DCD708P2T-QW
Kód: NAKDEWWWK0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Dewalt DCD708P2T-QW| Akkumulátor kapacitása | 5 óra |
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Súly | 1,1 kg |
| Könnyen megfogható | Igen |
| Előre/hátra mozgás | Igen |
| Fúrás | Igen |
| Csavarozás | Igen |
| Terméktervezés | Pisztolymarkolatú fúrógép |
| Alapjárati fordulatszám (1. fokozat) | 450 fordulat/perc |
| Fúrási átmérő acélban (max.) | 1,3 cm |
| Beépített világítás | Igen |
| Maximális nyomaték (lágy illesztés) | 26 Nm |
| Kalapácsfúrás | Nem |
| Maximális nyomaték (nehéz alkalmazások) | 65 Nm |
| Alapjárati fordulatszám (2. fokozat) | 1650 fordulat/perc |
| Fúrási átmérő fában (max.) | 3 cm |
| Akkumulátor csomagolás | Igen |
| Akkumulátorcellák száma | 2 |
| Töltő | Igen |
| A mellékelt elemek száma | 2 darab |
| Hordtáska | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| Súly: | 4.55 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048734322 |
| Akkumulátor kapacitása: | 5 óra |
| Akkumulátor feszültsége: | 18 V |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Súly: | 1,1 kg |
| Könnyen megfogható: | Igen |
| Előre/hátra mozgás: | Igen |
| Fúrás: | Igen |
| Csavarozás: | Igen |
| Terméktervezés: | Pisztolymarkolatú fúrógép |
| Alapjárati fordulatszám (1. fokozat): | 450 fordulat/perc |
| Fúrási átmérő acélban (max.): | 1,3 cm |
| Beépített világítás: | Igen |
| Maximális nyomaték (lágy illesztés): | 26 Nm |
| Kalapácsfúrás: | Nem |
| Maximális nyomaték (nehéz alkalmazások): | 65 Nm |
| Alapjárati fordulatszám (2. fokozat): | 1650 fordulat/perc |
| Fúrási átmérő fában (max.): | 3 cm |
| Akkumulátor csomagolás: | Igen |
| Akkumulátorcellák száma: | 2 |
| Töltő: | Igen |
| A mellékelt elemek száma: | 2 darab |
| Hordtáska: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

