DEWALT 18 V-os DCMPS567N-XJ láncfűrész
Kód: NAKDEWPLA0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DEWALT 18 V-os DCMPS567N-XJ láncfűrész| Ergonomikus markolat | Igen |
| Szín | Fekete, Sárga |
| Teleszkópos cső | Igen |
| Láncvezető hossza | 20 cm |
| Láncsebesség | 6,5 m/s |
| Tartálykapacitás | 0,115 liter |
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Maximális hossz | 4,5 méter |
| Súly | 3,8 kg |
| Állítható hosszúság | Igen |
| Rúd hossza | 3 méter |
| Hordtáska | Nem |
| Töltő | Nem |
| Akkumulátor csomagolás | Nem |
| Figyelmeztetés | A használt elemeket ne dobja a háztartási hulladékba, hanem vigye el azokat a kijelölt gyűjtőhelyekre. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chain saws |
|---|---|
| Súly: | 5.18 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048713624 |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Szín: | Fekete, Borostyán |
| Teleszkópos cső: | Igen |
| Láncvezető hossza: | 20 cm |
| Láncsebesség: | 6,5 m/s |
| Tartálykapacitás: | 0,115 liter |
| Akkumulátor feszültsége: | 18 V |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Maximális hossz: | 4,5 méter |
| Súly: | 3,8 kg |
| Állítható hosszúság: | Igen |
| Rúd hossza: | 3 méter |
| Hordtáska: | Nem |
| Töltő: | Nem |
| Akkumulátor csomagolás: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A használt elemeket ne dobja a háztartási hulladékba, hanem vigye el azokat a kijelölt gyűjtőhelyekre. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

