Brovi 5G CPE Max 5 router (H352-381)
Kód: KILBVIR4G0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brovi 5G CPE Max 5 router (H352-381)| Hálózati szabványok | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100, 1000 Mbps |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Automatikus MDI/MDI-X | Igen |
| VLAN-hozzárendelés SSID alapján | Igen |
| VPN áteresztés | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Asztali router |
| Szélesség | 460 mm |
| Hossz | 97 mm |
| Magasság | 255 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Webböngészők | Microsoft Internet Explorer 9.0+, Microsoft Edge 14.0, Firefox 60.0, Chrome 60.0, Safari 10.0, Opera 51.2 |
| Antenna kialakítás | Belső |
| Titkosítás/biztonság | WPA-PSK, WPA3-SAE, WPA2-PSK, WMM |
| IP-cím szűrés | Igen |
| MAC-cím szűrés | Igen |
| Tűzfal | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Ethernet LAN/WAN portok száma | 1 |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Hálózati adapter mellékelve | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Ethernet WAN | Igen |
| SIM-kártyahely | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa | RJ-45 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabványok | IEEE 802.3u, IEEE 802.3 |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM |
| SMS | Igen |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (letöltés) | 2000 Mbps |
| Adatátviteli sebesség (5G feltöltés) | 500 Mbps |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| Adatátviteli sebesség (5G letöltés) | 3600 Mbps |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (feltöltés) | 200 Mbps |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Univerzális Plug and Play (UPnP) | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 3.075 kg |
| EAN vonalkód: | 6975508991782 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000 Mbps |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Automatikus MDI/MDI-X: | Igen |
| VLAN-hozzárendelés SSID alapján: | Igen |
| VPN áteresztés: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Terméktípus: | Asztali router |
| Szélesség: | 460 mm |
| Hossz: | 97 mm |
| Magasság: | 255 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Webböngészők: | Microsoft Internet Explorer 9.0+, Microsoft Edge 14.0, Firefox 60.0, Chrome 60.0, Safari 10.0, Opera 51.2 |
| Antenna kialakítás: | Belső |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-PSK, WPA3-SAA, WPA2-PSK, WMM |
| IP-cím szűrés: | Igen |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Ethernet LAN/WAN portok száma: | 1 |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Ethernet WAN: | Igen |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa: | RJ-45 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabványok: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3 |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| SMS: | Igen |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (letöltés): | 2000 Mbps |
| Adatátviteli sebesség (5G feltöltés): | 500 Mbps |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Adatátviteli sebesség (5G letöltés): | 3600 Mbps |
| Adatátviteli sebesség (LTE) (feltöltés): | 200 Mbps |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

