ASUS TUF Gaming BE6500 (TUF-BE6500) vezeték nélküli router 2,5 Gigabit Ethernet kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) Fekete
Kód: KILASUROU0094
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming BE6500 (TUF-BE6500) vezeték nélküli router 2,5 Gigabit Ethernet kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) Fekete| Ethernet LAN interfész típusa | 2,5 gigabites Ethernet |
| Porttovábbítás | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| VPN-támogatás | Instant Guard VPN kliens L2TP VPN kliens Nyílt VPN VPN kliens PPTP VPN kliens WireGuard VPN szerver IPSec VPN szerver Nyílt VPN VPN szerver PPTP VPN szerver WireGuard VPN Fusion támogatás Surfshark támogatás Nord VPN |
| Flash memória | 256 MB |
| Processzormagok száma | 4 |
| Processzor órajelsebessége | 1500 MHz |
| Belső memória | 1000 MB |
| Beépített processzor | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Kimeneti áram | 2,5 A |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 110 - 240 V |
| Terméktípus | Asztali router |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | LAN, Tápellátás, WAN |
| Mélység | 174 mm |
| Súly | 772 g |
| Magasság | 214 mm |
| Szélesség | 304 mm |
| Antennák száma | 6 |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Tűzfal biztonság | Maximális tűzfal kulcsszószűrő: 64 • Maximális tűzfal hálózati szolgáltatásszűrő: 32 • Maximális tűzfal URL-szűrő: 64 |
| Szülői zár | Igen |
| Titkosítás/biztonság | WPS, WPA2-Enterprise, SSH, WPA-PSK2, WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Enterprise, WPA-Enterprise, OWE, Tűzfal |
| demilitarizált zónák támogatása | Igen |
| Tűzfal | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 4 |
| USB-port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Gyors útmutató | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Jótállási jegy | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| MU-MIMO technológia | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel | Igen |
| SIM-kártyahely | Nem |
| Ethernet WAN | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa | RJ-45 |
| Moduláció | OFDMA, 4096-QAM |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 688 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv) | 5764 Mbps |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Routers |
|---|---|
| Súly: | 1.607 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387546321 |
| Ethernet LAN interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Porttovábbítás: | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| VPN-támogatás: | Instant Guard VPN kliens L2TP VPN kliens Nyílt VPN VPN kliens PPTP VPN kliens WireGuard VPN szerver IPSec VPN szerver Nyílt VPN VPN szerver PPTP VPN szerver WireGuard VPN Fusion támogatás Surfshark támogatás Nord VPN |
| Flash memória: | 256 MB |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor órajelsebessége: | 1500 MHz |
| Belső memória: | 1000 MB |
| Beépített processzor: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Kimeneti feszültség: | 12 V |
| Kimeneti áram: | 2,5 A |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 110 - 240 V |
| Terméktípus: | Asztali router |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | LAN, Tápellátás, WAN |
| Mélység: | 174 mm |
| Súly: | 772 g |
| Magasság: | 214 mm |
| Szélesség: | 304 mm |
| Antennák száma: | 6 |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Tűzfal biztonság: | Maximális tűzfal kulcsszószűrő: 64 • Maximális tűzfal hálózati szolgáltatásszűrő: 32 • Maximális tűzfal URL-szűrő: 64 |
| Szülői zár: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPS, WPA2-Enterprise, SSH, WPA-PSK2, WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Vállalati, WPA-Enterprise, TARTOZIK, Tűzfal |
| demilitarizált zónák támogatása: | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 4 |
| USB-port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| MU-MIMO technológia: | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel: | Igen |
| SIM-kártyahely: | Nem |
| Ethernet WAN: | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa: | RJ-45 |
| Moduláció: | OFDMA, 4096-QAM |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 688 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv): | 5764 Mbps |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

