Zyxel POE12-60W 5 Gigabit Ethernet
Kód: ZCCZYXZAS0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel POE12-60W 5 Gigabit Ethernet| Hálózati szabványok | IEEE 802.3u, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bt |
| Ethernet interfész típusa | 5 gigabites Ethernet |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 1000 Mbit/s, 5000 Mbit/s, 100, 2500 Mbit/s |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100-240V |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség | 60 W |
| Súly | 278 g |
| Magasság | 38,5 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Mélység | 65 mm |
| Csomag szélessége | 168 mm |
| Csomagolási mélység | 142 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,12 kg |
| Csomag magassága | 47 mm |
| RJ-45 bemeneti portok | 1 |
| RJ-46 kimeneti portok | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 65°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -10 - 40°C, 14 - 104°F |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Tartalmazza a tápkábelt | Igen |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies and CCTV |
|---|---|
| Súly: | 0.45 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937620241 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bt |
| Ethernet interfész típusa: | 5 gigabites Ethernet |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 1000 Mbps, 5000 Mbps, 100, 2500 Mbps |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100-240V |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség: | 60 W |
| Súly: | 278 g |
| Magasság: | 38,5 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Mélység: | 65 mm |
| Csomag szélessége: | 168 mm |
| Csomagolási mélység: | 142 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,12 kg |
| Csomag magassága: | 47 mm |
| RJ-45 bemeneti portok: | 1 |
| RJ-46 kimeneti portok: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 65°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -10 - 40 °C, 14–104 °F |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

