ZTE MF920C mobil hálózati eszköz router
Kód: KILZTER4G0078
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE MF920C mobil hálózati eszköz router| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Eszköztípus | Router |
| Szín | Fehér |
| Beépített kijelző | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Súly | 102 g |
| Magasság | 64,8 mm |
| Mélység | 15 mm |
| Szélesség | 107,5 mm |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Wi-Fi | Igen |
| Támogatott WLAN sebességek | 150 Mbps |
| Adathálózat | LTE |
| SIM-kártya típusa | MicroSIM |
| 4G sávok támogatása | 2100, 900, 1800, 2600 MHz, 800 |
| 4G szabványok | LTE |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176149863 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Eszköztípus: | Router |
| Szín: | Fehér |
| Beépített kijelző: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Súly: | 102 g |
| Magasság: | 64,8 mm |
| Mélység: | 15 mm |
| Szélesség: | 107,5 mm |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Támogatott WLAN sebességek: | 150 Mbps |
| Adathálózat: | LTE |
| SIM-kártya típusa: | MicroSIM |
| 4G sávok támogatása: | 2100, 900, 1800, 2600 MHz, 800 |
| 4G szabványok: | LTE |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

