ADATA Premier 256GB MicroSDXC UHS-I 10. osztályú memóriakártya
Kód: PAMADTSDG0044
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA Premier 256GB MicroSDXC UHS-I 10. osztályú memóriakártya| Védő funkciók | Ütésálló, hőálló, vízálló, karcálló |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítvány | FCC, CE, VCCI, CTICK, EAC tanúsítvánnyal rendelkezik |
| Magasság | 1 mm |
| Szélesség | 11 mm |
| Súly | 0,25 g |
| Mélység | 1 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Tartalmazza a memória adaptert | SD |
| Harmonizált Rendszerkód | 85235190 |
| Írási sebesség | 25 MB/s |
| Flash kártya típusa | MicroSDXC |
| Kapacitás | 256 GB |
| Belső memória típusa | UHS-I |
| Flash memóriakártya osztály | 10. osztály |
| Olvasási sebesség | 100 MB/s |
| Videó sebességosztály | V10 |
| UHS sebességosztály | 1. osztály (U1) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85°C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| Súly: | 0.011 kg |
| EAN vonalkód: | 4713218466266 |
| Védő funkciók: | Ütésálló, Hőálló, Vízálló, Karcálló |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | FCC, CE, VCCI, CTICK, EAC tanúsítvánnyal rendelkezik |
| Magasság: | 1 mm |
| Szélesség: | 11 mm |
| Súly: | 0,25G |
| Mélység: | 1 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tartalmazza a memória adaptert: | SD |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85235190 |
| Írási sebesség: | 25 MB/s |
| Flash kártya típusa: | MicroSDXC |
| Kapacitás: | 256 GB |
| Belső memória típusa: | UHS-I |
| Flash memóriakártya osztály: | 10. osztály |
| Olvasási sebesség: | 100 MB/s |
| Videó sebességosztály: | V10 |
| UHS sebességosztály: | 1. osztály (U1) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

