ZTE G5 Max router
Kód: KILZTER4G0085
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE G5 Max router| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| 4G | Igen |
| 3G | Igen |
| 5G | Igen |
| Kimeneti feszültség | 48V |
| Maximális energiafogyasztás | 15 W |
| Hatósági jóváhagyások | CE, ROHS, WEEE |
| Szín | Fehér |
| Jelzőfény | Igen |
| Súly | 798 g |
| Magasság | 235 mm |
| Szélesség | 142 mm |
| Mélység | 48 mm |
| USB 2.0 csatlakozók száma | 1 |
| 2,5 Gb-os Ethernet portok száma | 1 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| demilitarizált zónák támogatása | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne szerelje szét a készüléket, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Wi-Fi | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 2.97 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176152375 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| 4G: | Igen |
| 3G: | Igen |
| 5G: | Igen |
| Kimeneti feszültség: | 48V |
| Maximális energiafogyasztás: | 15 W |
| Hatósági jóváhagyások: | CE, RoHS, WEEE |
| Szín: | Fehér |
| Jelzőfény: | Igen |
| Súly: | 798 g |
| Magasság: | 235 mm |
| Szélesség: | 142 mm |
| Mélység: | 48 mm |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| 2,5 Gb-os Ethernet portok száma: | 1 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| demilitarizált zónák támogatása: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

