WILSON RF-820 REHA FUND Fehér zuhanyszék kivágással és háttámlával
Kód: LITREHTKO0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WILSON RF-820 REHA FUND Fehér zuhanyszék kivágással és háttámlával| Ülésmélység | 35 cm |
| Ülés szélessége | 50 cm |
| Mélység | 480 mm |
| Ülésmagasság (minimum) | 39 cm |
| Súly | 2,9 kg |
| Szélesség | 500 mm |
| Magasság (max.) | 85 cm |
| Ülésmagasság (max.) | 49 cm |
| Minimális magasság | 75 cm |
| Háttámla magassága | 37 cm |
| Maximális felhasználó súlya | 110 kg |
| Lábak száma | 4 láb/lábak |
| Olvadt víz elvezetése | Igen |
| Anyag | Alumínium, PVC |
| Arc | U alakú |
| Állítható magasság | Igen |
| Szín | Fehér, ezüst |
| Háttámla | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bath stools |
|---|---|
| Súly: | 4 kg |
| EAN vonalkód: | 5903940702513 |
| Ülésmélység: | 35 cm |
| Ülés szélessége: | 50 cm |
| Mélység: | 480 mm |
| Ülésmagasság (minimum): | 39 cm |
| Súly: | 2,9 kg |
| Szélesség: | 500 mm |
| Magasság (max.): | 85 cm |
| Ülésmagasság (max.): | 49 cm |
| Minimális magasság: | 75 cm |
| Háttámla magassága: | 37 cm |
| Maximális felhasználó súlya: | 110 kg |
| Lábak száma: | 4 láb/lábak |
| Olvadt víz elvezetése: | Igen |
| Anyag: | Alumínium, PVC |
| Arc: | U alakú |
| Állítható magasság: | Igen |
| Szín: | Fehér, Ezüst |
| Háttámla: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

