Ubiquiti UACC-Cable-Patch-EL-0.15MW-24 hálózati kábel, átlátszó, fehér, 0,15 m, Cat6
Kód: KGWUBQPAT0051
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ubiquiti UACC-Cable-Patch-EL-0.15M-W-24 síťový kabel Průsvitné, Bílá 0,15 m Cat6| Délka kabelu | 0,15 m |
| Barva | Průsvitné, Bílá |
| Konektor 1 | RJ-45 |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Konektor 2 | RJ-45 |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Podporovaný typ PoE (Power over Ethernet) | PoE++ (4PPoE) |
| Tvar kabelu | Kulatý |
| Plug and Play | Ano |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Standardní kabel | Cat6 |
| Vnější průměr | 2,5 mm |
| Počet kusů v balení | 24 kusů |
| Varování | Neohýbejte ani nepoškozujte kabel, abyste předešli problémům s připojením., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s vodou nebo vlhkostí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Patchcable |
|---|---|
| Súly: | 0.168 kg |
| EAN vonalkód: | 810084693483 |
| Kábelhossz: | 0,15 m |
| Szín: | Áttetsző, Fehér |
| 1. csatlakozó: | RJ-45 |
| 2. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| 1. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| 2. csatlakozó: | RJ-45 |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozó neme 2: | Férfi |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Támogatott PoE (Power over Ethernet) típus: | PoE++ (4PPoE) |
| Kábel alakja: | Kerek |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Csatlakozó neme 1: | Férfi |
| Standard kábel: | Cat6 |
| Külső átmérő: | 2,5 mm |
| Darabszám csomagonként: | 24 darab |
| Figyelmeztetés: | A csatlakozási problémák elkerülése érdekében ne hajlítsa meg és ne sértse meg a kábelt., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

