TP-Link Archer MR600 vezeték nélküli router Gigabit Ethernet Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) 4G Fekete
Kód: KILTPLR4G0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer MR600 vezeték nélküli router Gigabit Ethernet Kétsávos (2.4 GHz / 5 GHz) 4G Fekete| Ethernet átviteli sebesség | 100, 1000 Mbps, 10 |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz) | 1 |
| Vendéghálózatok száma (5 GHz) | 1 |
| Port aktiválása | Igen |
| Porttovábbítás | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a szabványok |
| VPN-támogatás | PPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPN |
| Vevő érzékenysége | 5 GHz: 11a 54M: -74 dBm 11ac HT20: -66 dBm 11ac HT40: -63 dBm 11ac HT80: -59 dBm 11n HT20: -73 dBm 11n HT40: -70 dBm 2,4 GHz: 11g 54M: -74 dBm 11n HT20: -72 dBm 11n HT40: -69dBm |
| Forrás típusa | AC, DC |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Kimeneti áram | 1,5 A |
| Terméktípus | Asztali router |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | LAN, Tápellátás, WLAN |
| Falra szerelhető | Nem |
| Szélesség | 229 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Magasság | 37 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Csomag szélessége | 307 mm |
| Csomagolási mélység | 223 mm |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Csomag magassága | 70 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Antennák száma | 2 |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Levehető antenna | Igen |
| DoS támadások megelőzése | Igen |
| Szűrés | Igen |
| Állapotalapú csomagvizsgálat (SPI) | Igen |
| Titkosítás/Biztonság | 64 bites WEP, WPA, WPA2-PSK, WPA2, 128 bites WEP, WPA-PSK |
| demilitarizált zónák támogatása | Igen |
| Szülői zár | Igen |
| Tűzfal biztonság | Tartományszűrés, IP, MAC cím kötés |
| Vendéghozzáférés | Igen |
| URL-szűrés | Igen |
| Tűzfal | Igen |
| USB-port | Nem |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Memóriakártya-nyílás(ok) | Nem |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 4 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Hálózati adapter | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne szerelje szét a készüléket, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| Ethernet WAN | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa | RJ-45 |
| DSL WAN | Nem |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel | Nem |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 867 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv) | 300 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 867 Mbps |
| 3G | Igen |
| SIM-kártya típusa | MicroSIM |
| 4G sávok támogatása | 1800, 850, 2500, 2100, 2300, 700, 800, 2600 MHz, 900 |
| 4G szabványok | LTE |
| 3G szabványok | HSPA, UMTS, HSPA+ |
| Mobilhálózat-generáció | 4G |
| 4G | Igen |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 850, 2100 MHz, 900 |
| 5G | Nem |
| Kettős SIM-kártya támogatás | Nem |
| DHCP kliens | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Útvonalnapló | IP-cím |
| Támogatott hálózati protokollok | IPv4, IPv6 |
| Univerzális Plug and Play (UPnP) | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.755 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364089832 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps, 10 |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Vendéghálózatok száma (2,4 GHz): | 1 |
| Vendéghálózatok száma (5 GHz): | 1 |
| Port aktiválása: | Igen |
| Porttovábbítás: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a |
| VPN-támogatás: | PPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPN |
| Vevő érzékenysége: | 5 GHz: 11a 54M: -74 dBm 11ac HT20: -66 dBm 11ac HT40: -63 dBm 11ac HT80: -59 dBm 11n HT20: -73 dBm 11n HT40: -70 dBm 2,4 GHz: 11g 54M: -74 dBm 11n HT20: -72 dBm 11n HT40: -69dBm |
| Forrás típusa: | AC, DC |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Kimeneti feszültség: | 12 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Kimeneti áram: | 1,5 A |
| Terméktípus: | Asztali router |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | LAN, Tápellátás, WLAN |
| Falra szerelhető: | Nem |
| Szélesség: | 229 mm |
| Mélység: | 160 mm |
| Magasság: | 37 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag szélessége: | 307 mm |
| Csomagolási mélység: | 223 mm |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Csomag magassága: | 70 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Antennák száma: | 2 |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Levehető antenna: | Igen |
| DoS támadások megelőzése: | Igen |
| Szűrés: | Igen |
| Állapotalapú csomagvizsgálat (SPI): | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | 64 bites WEP, WPA, WPA2-PSK, WPA2, 128 bites WEP, WPA-PSK |
| demilitarizált zónák támogatása: | Igen |
| Szülői zár: | Igen |
| Tűzfal biztonság: | Tartományszűrés, IP, MAC cím kötés |
| Vendéghozzáférés: | Igen |
| URL-szűrés: | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| USB-port: | Nem |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Memóriakártya-nyílás(ok): | Nem |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 4 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME): | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| Ethernet WAN: | Igen |
| WAN-kapcsolat típusa: | RJ-45 |
| DSL WAN: | Nem |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel: | Nem |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 867 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv): | 300 Mbps |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 867 Mbps |
| 3G: | Igen |
| SIM-kártya típusa: | MicroSIM |
| 4G sávok támogatása: | 1800, 850, 2500, 2100, 2300, 700, 800, 2600 MHz, 900 |
| 4G szabványok: | LTE |
| 3G szabványok: | HSPA, UMTS, HSPA+ |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| 4G: | Igen |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 850, 2100 MHz, 900 |
| 5G: | Nem |
| Kettős SIM-kártya támogatás: | Nem |
| DHCP kliens: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Útvonalnapló: | IP-cím |
| Támogatott hálózati protokollok: | IPv4, IPv6 |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

