Samsung EP-DX510JWEGEU USB kabel 1,8 m USB C Bílá
Kód: KBASA1USB0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung EP-DX510JWEGEU USB kabel 1,8 m USB C Bílá| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Konektor 1 | USB C |
| Barva | Bílá |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Konektor 2 | USB C |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Maximální výstupní proud | 5 A |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Hmotnost | 56,14 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kód harmonizovaného systému | 84733080 |
| Varování | Ujistěte se, že je kabel správně připojen, abyste předešli riziku přehřátí nebo poškození zařízení., Výrobky obsahující elektronické součástky by neměly být likvidovány v běžném odpadu. Odevzdejte je na sběrném místě pro elektronický odpad., Nevystavujte kabel extrémním teplotám, kapalinám ani ostrým předmětům, aby nedošlo k jeho poškození. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| Súly: | 0.355 kg |
| EAN vonalkód: | 8806094257533 |
| Csatlakozó neme 1: | Férfi |
| 2. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| 1. csatlakozó: | USB-C |
| Szín: | Fehér |
| 1. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| 2. csatlakozó: | USB-C |
| Csatlakozó neme 2: | Férfi |
| Maximális kimeneti áram: | 5 A |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Súly: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg arról, hogy a kábel megfelelően van csatlakoztatva, hogy elkerülje a készülék túlmelegedésének vagy károsodásának kockázatát., Az elektronikus alkatrészeket tartalmazó termékeket tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni. Vigye el őket az elektronikus hulladékok gyűjtőhelyére., A sérülések elkerülése érdekében ne tegye ki a kábelt szélsőséges hőmérsékletnek, folyadékoknak vagy éles tárgyaknak. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

