Rozsdamentes acél hullámos fürdőszobai korlát 100 cm
Kód: LITSU2PDN0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Rozsdamentes acél hullámos fürdőszobai korlát 100 cm| Henger átmérője | 3,2 cm |
| Hossz | 1000 mm |
| Mennyiség (belső karton) | 1 darab |
| Csúszásmentes fogantyú | Igen |
| Könnyen használható | Igen |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Maximális terhelés | 130 kg |
| Melléklet | Fal |
| Szín | Ezüst |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Handrails for disabled people |
|---|---|
| Súly: | 1.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4250629305734 |
| Henger átmérője: | 3,2 cm |
| Hossz: | 1000 mm |
| Mennyiség (belső karton): | 1 darab |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Könnyen használható: | Igen |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Maximális terhelés: | 130 kg |
| Melléklet: | Fal |
| Szín: | Ezüst |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

