Q-LANTEC S/FTP cat.6A hálózati kábel, sodrott érpár, LSOH
Kód: KGWQLASIC0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Q-LANTEC S/FTP cat.6A hálózati kábel, sodrott érpár, LSOH| 2. csatlakozó | Nem |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 500 MHz |
| Csatlakozó neme 1 | Nem |
| Szín | Szürke |
| Kábelárnyékolás | S/FTP (S-STP) |
| AWG (vezeték mérete) | 23 |
| Vezeték típusa | Kötéllel |
| Szigetelőréteg anyaga | Polivinil-klorid (PVC) |
| Csatlakozó neme 2 | Nem |
| 1. csatlakozó | Nem |
| Kábelhossz | 100 méter |
| Kábel alakja | Kerek |
| Vezető anyaga | Cupper |
| Külső átmérő | 7,5 mm |
| Csomagolás típusa | Karton |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 75 °C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Network cables |
|---|---|
| Súly: | 5.45 kg |
| EAN vonalkód: | 5904204406307 |
| 2. csatlakozó: | Nem |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 500 MHz |
| Csatlakozó neme 1: | Nem |
| Szín: | Szürke |
| Kábelárnyékolás: | S/FTP (S-STP) |
| AWG (vezeték mérete): | 23 |
| Vezeték típusa: | Kötéllel |
| Szigetelőréteg anyaga: | Polivinil-klorid (PVC) |
| Csatlakozó neme 2: | Nem |
| 1. csatlakozó: | Nem |
| Kábelhossz: | 100 méter |
| Kábel alakja: | Kerek |
| Vezető anyaga: | Cupper |
| Külső átmérő: | 7,5 mm |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 75 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

