Q-LANTEC KIU5OUTS305Q hálózati kábel 305 m Cat5e U/UTP (UTP) fekete
Kód: KGWAANSIC0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Q-LANTEC KIU5OUTS305Q hálózati kábel 305 m Cat5e U/UTP (UTP) fekete| Kábelhossz | 305 méter |
| Kábelárnyékolás | U/UTP (UTP) |
| Csatlakozó neme | Nem |
| Kábel színe | Fekete |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 100 MHz |
| AWG (vezeték mérete) | 24 |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3af |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 50 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Network cables |
|---|---|
| Súly: | 7.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5901738556720 |
| Kábelhossz: | 305 méter |
| Kábelárnyékolás: | U/UTP (UTP) |
| Csatlakozó neme: | Nem |
| Kábel színe: | Fekete |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 100 MHz |
| AWG (vezeték mérete): | 24 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3af |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 50 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

